UWAGA!

Idzie nowe

 Elbląg, Na nowego konserwatora zabytków czeka wiele nie załatwionych spraw na starówce
Na nowego konserwatora zabytków czeka wiele nie załatwionych spraw na starówce

Jeszcze w czerwcu mamy poznać nazwisko nowego elbląskiego konserwatora zabytków. Być może dowiemy się także, kto zostanie dyrektorem artystycznym Teatru Dramatycznego.

Termin składania ofert na stanowisko już nie zastępcy wojewódzkiego konserwatora zabytków i dyrektora elbląskiego oddziału biura konserwatora, ale "kierownika filii w Elblągu" już się skończył. Jacek Wysocki, szef warmińsko-mazurskiej Służby Ochrony Zabytków, nie chce mówić o nazwiskach kandydatów.
     - Powiem tylko, że wcale nie jest takie pewne, czy spośród pięciu ofert uda nam się wybrać właściwą osobę - usłyszeliśmy.
     Niewiele więcej na temat konkursu na koncepcję artystycznego rozwoju teatru mówi dyrektor departamentu kultury olsztyńskiego Urzędu Marszałkowskiego, Bogdan Pierechod.
     - Pierwsze oferty już są, ich przyjmowanie zakończymy 20 czerwca i wtedy komisja konkursowa podejmie decyzję - mówi Pierechod.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Aspiracje do fotela artystycznego naszego teatru miała sama pani Bożena Sielewicz. Miała - bo prawdopodobnie swą kandydaturę juz wycofała za sprawą wyjścia na jaw swych niekompetencji zawodowych. Pani Bożenko - trzymam kciuki za ukonczenie uczelni artystycznej, bo chyba od tego należałoby zacząć. A swoją drogą pani juz przecież pracowała w teatrze... Ciekawe czemu z tą placówką się pani rozstała??? Trochę chyba szkoda, bo to wlaśnie za pani sprawą teatr otworzył się na dzieci i mlodzież.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    trochę zdziwiona ale :-)(2002-06-14)
Reklama