UWAGA!

Integracyjna wystawa „Razem”

2009-05-22
Aktualizowany 2009-05-28 22:39
Elbląg, Integracyjna wystawa „Razem”

Tysiąc pięćset prac z całej Polski i Rosji przysłano na 8. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Oddziałów i Klas Integracyjnych „Razem”. Już 29 maja o godz. 12 będziemy mieli okazję zobaczyć je na wernisażu w Galerii EL. Wystawa będzie czynna do 5 czerwca.

- To tysiąc pięćset poruszonych tematem serc dzieci, które swoje odczucia, wyobraźnię i niezwykłe zdolności artystyczne, naniosły na papier czy płótno - mówią organizatorzy.
     Jury miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ tegoroczne prace, jak barwne motyle przyfrunęły wraz z pocztą od tych, dla których problem tolerancji, wspólnej zabawy, ale też akceptacji jest niezwykle istotny. Obraz przekazany przez dziecko nie kłamie: wzrusza i zaskakuje. Uczy nas dorosłych jaki powinien być świat. Dlatego tak trudno było wybrać spośród najlepszych.
     - Mamy nadzieję, że konkurs plastyczny „Razem” kolejny raz ściągnie do Galerii El sympatyków i uczestników tego ogromnego przedsięwzięcia - mówią organizatorzy.
     - Serdecznie zapraszamy dzieci i nauczycieli z elbląskich placówek oświatowych, rodziców, przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 25 i Stowarzyszenia „Mrowisko” oraz mieszkańców Elbląga na to wyjątkowe wydarzenie - zapraszają organizatorzy.
     
     Konkurs pod patronatem Prezydent Miasta.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Bardzo sympatyczna impreza, polecam. Byłam w ubiegłym roku i wyszłam pod wrażeniem. Weźcie swoje pociechy i na wernisaż.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    mamuśka(2009-05-22)
Reklama