UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Internetowy wybór Kreacji Roku

Od drugiego marca rusza plebiscyt Teatru Dramatycznego na Teatralną Kreację Roku, który przeprowadzony będzie za pomocą Internetu. Oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu - wręczenie statuetek i nagród aktorom - odbędzie się 30 marca podczas uroczystej gali.

Sześciosobowa kapituła plebiscytu, której przewodniczy Teresa Wojcinowicz, wytypowała po cztery nominacje damskiej i męskiej kreacji roku.
     W kategorii damskiej nominowane zostały: Irena Adamiak (Charlotte w spektaklu "Noce sióstr Bronte", Kamila Calińska (Doris Levine w spektaklu "Bóg"), Maria Makowska-Franceson (Blanche Du Bois w spektaklu "Bóg"), Anna Szczerbińska (Emily Jane w spektaklu "Noce sióstr Bronte").
     W kategorii męskiej nominowani zostali: Lesław Ostaszkiewicz (pisarz Schizokreates w spektaklu "Bóg"), Tadeusz Sokołowski (Stanley Gardner w spektaklu "Mayday"), Jacek Wojciechowski (Raskolnikow w spektaklu "Zbrodnia i kara") i Edward Żentara (Porfiry w spektaklu "Zbrodnia i kara").
     Teatromani mogą oddać dwa głosy, jeden typujący rolę żeńską, drugi rolę męską, na stronie internetowej www.teatr.elblag.pl. Wśród internautów, którzy wezmą udział w głosowaniu rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody m.in. weekendowy pobyt w ośrodku wypoczynkowym "Mazury" w Bogaczewie, telewizor, magnetowid i wiele innych atrakcji.
     W ramach plebiscytu przyznana zostanie także Nagroda Kapituły. Oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu - wręczenie statuetek odbędzie się 30 marca podczas uroczystej gali, przed premierą "Don Juana" Moliera.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama