UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

IV wystawa prac uczniów Plastyka

Elbląg, IV wystawa prac uczniów Plastyka

We wtorek (12 czerwca) o godzinie 18 w Galerii Nobilis CSE Światowid otwarta zostanie czwarta już wystawa prac uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym. Zobaczymy to, co w roku szkolnym 2011/2012 postało w pracowniach rysunku i malarstwa, rzeźby, podstaw projektowania i kompozycji, reklamy wizualnej, technik graficznych, podstaw projektowania i filmu.

Zaczynamy już funkcjonować w pewnych małych tradycjach, ważnych zdarzeniach. I tak od września do czerwca ciężka, czasem mozolna praca twórcza, plenery, warsztaty, konkursy, przeglądy, wernisaże, egzaminy. Życie artystyczne w Liceum Plastycznym kwitnie cały czas. Odnoszę wrażenie, że z każdą wystawą zamykającą rok szkolny coraz trudniej jest nauczycielom wybrać te prace, które na muszą się na niej znaleźć, albo może w Elblągu galerie mamy zbyt ciasne. Nie wynika to tylko z faktu, iż uczniów Liceum Plastycznego jest coraz więcej, ale przede wszystkim z coraz wyżej podniesionej poprzeczki. Niewątpliwie w tym roku postawili ją absolwenci, ale pozostałe klasy wytrwale pracują, by znalazła się ona jeszcze wyżej. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie mocno dbają o wysoki poziom prac, ich artystyczny wymiar, zachowanie estetyki, ale przede wszystkim o kreatywność. A tego naszej młodzieży nie brakuje.
       Na wernisażu IV Wystawy Prac Uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym zobaczymy to, co w roku szkolnym 2011/2012 postało w pracowniach rysunku i malarstwa, rzeźby, podstaw projektowania i kompozycji, reklamy wizualnej, technik graficznych, podstaw projektowania i filmu. Wtedy też zostaną nagrodzone najlepsze prace, które wpłynęły na konkurs fotograficzny Kolor edycja 1. "Czerwony".
       Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy 12 czerwca o godzinie 18 w Galerii Nobilis w Centrum Spotkań Europejskich Światowid.
      
Dominika Lewicka-Klucznik, Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama