UWAGA!

IX edycja konkursu poetyckiego „Buntuję się, więc jestem”

Elbląg, IX edycja konkursu poetyckiego „Buntuję się, więc jestem”
fot. nadesłana

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu, wzorem lat ubiegłych, zaprasza młodych ludzi obdarzonych talentem literackim do udziału w konkursie poetyckim "Buntuję się, więc jestem".

Celem konkursu jest prezentacja pierwszych poetyckich prób, zachęcenie do pokazania własnych tekstów, a także zaprezentowania ich szerszemu kręgowi odbiorców. Konkurs jest realizowany w dwóch kategoriach wiekowych:
       - uczniowie szkół gimnazjalnych 13-15 lat,
       - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych 16-19 lat.
       Każdy uczestnik dostarcza (osobiście lub drogą listowną) jeden zestaw składający się z pięciu utworów poetyckich, które nie były dotychczas publikowane i nagradzane w innych konkursach. Dodatkowo należy przesłać ten sam zestaw konkursowy drogą elektroniczną na adres mailowy: buntuje@wp.pl. Zestawy powinny być opisane godłem (pseudonimem), które ma charakter jednorazowy (uczestnicy poprzednich edycji nie mogą używać tych samych pseudonimów).
       Prace konkursowe należy składać (zarówno drogą listowną, jak i elektroniczną!) w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2016 r. na adres: Młodzieżowy Dom Kultury ul. Bema 37, 82-300 Elbląg, z dopiskiem „Konkurs poetycki G [dla uczniów gimnazjów]; P [dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych]” oraz na adres buntuje@wp.pl.
       Zapraszamy na stronę internetową www.mdk.elblag.pl (zakładka Regulaminy) po więcej informacji o konkursie (regulamin i karta zgłoszenia).
      
Marta Makowska, MDK Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama