UWAGA!

„Jaka to melodia?” po elbląsku

Elbląg, Program "Jaka to melodia" od początku prowadzi Robert Janowski
Program "Jaka to melodia" od początku prowadzi Robert Janowski (fot. TVP)

Ratusz Staromiejski zaprasza na eliminacje do programu TVP „Jaka to melodia?”. Odbędą się 10 października w Sali Konferencyjnej A (poziom -1) w godz. 12-15.

Do programu mogą zgłosić się osoby pełnoletnie, posiadające umiejętności muzyczne i wiedzę w tej dziedzinie. Kandydaci muszą wykazywać się również predyspozycjami, które umożliwią im wystąpienie przed szeroką publicznością oraz kamerami.
       Program „Jaka to melodia?” od wielu lat utrzymuje najwyższą oglądalność wśród programów rozrywkowych i cieszy się wciąż ogromną popularnością oraz sympatią wśród widzów.
       Zadaniem trzech zawodników programu jest rozpoznawanie na podstawie nurt utworów muzycznych. Wygraną za odgadnięte tytuły są pieniądze, a ten kto uzbiera ich najwięcej przechodzi do kolejnej rundy. Najlepszy gracz odcinka dostaje się do finału, gdzie do wygrania jest 10 tys. złotych, a w finałach miesiąca - samochód.
       Muzyczne show jest widowiskiem wzbogaconym o występy znanych polskich i zagranicznych gwiazd świata muzyki oraz tancerzy. W programie występowali m.in.: In-grid, Afric Simone, Londonbeat, Velvet, Boney M, Danzel, Kate Ryan, Helena Vondrackova, Bad Boys Blue, Brainstorm, Akcent, Arash, Lutricia McNeal, Zbigniew Wodecki, Bajm, Justyna Steczkowska, Golec uOrkiestra, Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Halina Kunicka, Andrzej Piaseczny, Blue Cafe, Katarzyna Cerekwicka, Ewelina Flinta, Doda, Kombii, Goya, Stachursky, The Jest Set, Patrycja Markowska, Feel, Łzy, De Mono, Tatiana Okupnik, Małgorzata Ostrowska i wielu innych.
       Zapraszamy elblążan do wzięcia udziału w eliminacjach! Miejsce spotkania: Sala Konferencyjna A (poziom -1), Ratusz Staromiejski w Elblągu, ul. Stary Rynek 25. Termin: 10 października, godz. 12-15.
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama