UWAGA!

Jan Paweł II i jego duchowi przyjaciele

Elbląg, Jan Paweł II i jego duchowi przyjaciele
fot. nadesłana

Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza w piątek 17 stycznia o godz. 18 do mini galerii „Rudy kot” na wernisaż wystawy ,,Jan Paweł II i jego duchowi przyjaciele” autorstwa elblążanki Haliny Gnat. Wstęp wolny.

Halina Gnat – elblążanka, z zawodu ekonomistka, pielęgniarka oraz teolog. Pierwsze kroki w malarstwie zaczęła stawiać 5 lat temu. Od 3 lat swoje umiejętności rozwija w CSE „Światowid” na warsztatach plastycznych pod kierunkiem Ewy Bednarskiej-Siwilewicz. W swoich pracach stosuje olej, akryl i temperę. Próbowała sił także w batiku. Początkowo malowała pejzaże, kwiaty i portrety. Obecnie w jej pracach dominuje tematyka sakralna. Malowanie jest jej sposobem na wypełnienie wolnego czasu. Pierwsza wystawa Haliny Gnat zaprezentowana została podczas Dni Papieskich w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej w Elblągu.
      
       Mini galeria „Rudy kot” – ideą galerii „Rudy kot” jest promowanie twórczości mieszkańców naszego miasta. Wystawy odbywają się tam pod hasłem "Pasje małe i duże", dając możliwość prezentowania artystom amatorom swoich prac.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama