UWAGA!

Jarmark Sztuki Ludowej - czekamy na zgłoszenia

 
Jarmark Sztuki Ludowej - czekamy na zgłoszenia
fot. nadesłana

Przed świętami wielkanocnymi, tradycyjnie już, w „Światowidzie”, odbędzie się Wielkanocny Jarmark Sztuki Ludowej. Do zaprezentowania swoich wyrobów zapraszamy twórców ludowych, galerie, instytucje, gospodarstwa agroturystyczne bądź osoby indywidualne, zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem, wyrobem produktów żywności naturalnej i tradycyjnej.

W sobotę, 23 marca w Centrum Spotkań Europejskich Światowid, odbędzie się Pogrzeb Żuru i Śledzia. Wielkanoc 2013, w ramach którego zostanie zorganizowany m.in. Wielkanocny Jarmark Sztuki Ludowej. Do udziału w Jarmarku zachęcamy twórców ludowych, galerie, instytucje, gospodarstwa agroturystyczne bądź osoby indywidualne zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem, wyrobem produktów żywności naturalnej i tradycyjnej.
       - Prezentowane przedmioty i wyroby powinny nawiązywać do tradycji i zwyczajów Świąt Wielkanocnych, nie będzie u nas miejsca na produkcję masową – mówią organizatorzy Jarmarku. - Preferowanymi wyrobami są: ceramika, zabawki, biżuteria, rzeźba, hafty, ozdoby, frywolitki, dekoracje świąteczne, upominki, obrazy, koronka, rysunek na szkle, plecionkarstwo, wyroby z bursztynu, metalu i drewna, pamiątkarstwo itp. oraz produkty żywności naturalnej i tradycyjnej.
       Udział w Jarmarku jest bezpłatny (ewentualna opłata dotyczy jedynie dostępu do prądu). Zgłoszenia przyjmowane są do 11 marca. W razie potrzeby termin przyjmowania zgłoszeń zostanie wydłużony. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne w siedzibie CSE „Światowid” przy pl. Jagiellończyka 1 w Elblągu oraz na stronie internetowej: www.swiatowid.elblag.pl.
       Koordynatorem Jarmarku i osobą udzielającą informacji jest Agnieszka Tkaczuk, CSE „Światowid”, Pl. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg, tel. 55 611 20 59, fax. 611 20 60, e-mail: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl
      
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)