UWAGA!

Jedyny pokaz filmu Popek za życia

Elbląg, Jedyny pokaz filmu Popek za życia

Kino Światowid zaprasza na jedyny pokaz filmu dokumentalnego o raperze, artyście, sportowcu, a przede wszystkim kontrowersyjnej postaci jaką jest Paweł „Popek” Mikołajuw. Okazja na obejrzenie tego filmu dokumentalnego w dniu 4 marca o godz. 16 w kinie Światowid.

Film „Popek za życia” dokumentuje szalone, imprezowe życie Popka, ale też pozwala widzom zerknąć do sfery prywatności artysty. Daje się on poznać jako ojciec i syn, jako człowiek. Zrealizowany częściowo w teledyskowym stylu film dokumentalny dostarcza widzom informacji na temat szokującego artysty, który wykreował kontrowersyjny wizerunek, jest liderem i współzałożycielem projektu muzycznego Gang Albanii (debiutancki album Gangu „Królowie Życia” pokrył się potrójną platyną), trenuje MMA (ma na koncie głośną walkę z Mariuszem Pudzianowskim) i nie stroni od używek, a sam o sobie mówi „jestem inteligentnym debilem”. Tatuaże i skaryfikacje to tylko jedna z wielu warstw składających się na postać Popka. Z filmu dowiemy się jak wyglądało jego dzieciństwo, jakie są jego relacje z rodziną, skąd wzięła się pasja do rapu oraz dlaczego zmienił nazwisko i ukrywał się w garażu pod Londynem przed europejskim nakazem sądowym. Studio filmowe Mania Studio, które wcześniej wydawało klipy do utworów Popka, stworzyło obraz artysty, który przerazi, zgorszy, zirytuje, ale zarazem rozbawi i wzruszy.
       Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.
      
Bartosz Rybicki, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama