UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jesienne warsztaty ceramiczne w Kadynach

Elbląg, Jesienne warsztaty ceramiczne w Kadynach
fot. nadesłana

Budowanie tożsamości lokalnej poprzez połączenie działań artystycznych z animacją społeczną oraz poznanie historii ceramiki kadyńskiej ma na celu cykl warsztatów ceramicznych dla mieszkańców Kadyn i okolic. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Od września do listopada w świetlicy w Kadynach będą trwały warsztaty ceramiczne dla mieszkańców Kadyn i okolic, a także animatorów i instruktorów świetlic. Warsztaty adresowane są do wszystkich niezależnie od stopnia znajomości techniki.
       - Zajęcia będą się odbywać w kameralnej grupie, co pozwoli doskonalić umiejętności zarówno osobom zaawansowanym, jak i postawić pierwsze kroki początkującym – opowiada Ewa Bednarska – Siwilewicz, instruktor ceramiki w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. - Warsztaty skoncentrowane są na pracy na kole garncarskim, ale uczestnicy poznają też techniki modelowania gliny w ręku.
       Od strony praktycznej najważniejsze będzie poznanie poszczególnych procesów tworzenia prac w glinie.
       - Jest to projekt edukacyjny, wiele warsztatów jest skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w programie znajdą się takie techniki jak: garncarstwo, kaflarstwo, zdobienia reliefem, płaskorzeźbą tworzenie przedmiotów użytkowych – mówią organizatorzy.
       W ramach projektu planowana jest realizacja 5 warsztatów ceramicznych po 4 godziny dziennie, szkliwienie i wypał. Warsztaty zostaną zakończone wystawą prac uczestników w świetlicy „Kadyna”.
       Zapisy na warsztaty przyjmuje Prezes Stowarzyszenia Kadyny Marlena Dawidowska – e-mail: stowarzyszenie.kadyny@wp.pl, lub telefonicznie opiekunka świetlicy Dorota Lebioda pod nr: 509 946 731.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama