UWAGA!

Kabaret Nowaki w Światowidzie

 
Kabaret Nowaki w Światowidzie

Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. Kabaret wystąpi 13 grudnia w CSE„Światowid”.

Kabaret Nowaki to jeden z tych zespołów, których kariera potoczyła się w niezwykle zawrotnym tempie. Kabaret powstał w 2007 roku w Zielonej Górze. Tworzą go wyjątkowo energiczni ludzie – Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomek Marciniak. Mieli oni już na swoim koncie doświadczenie w innych zespołach i projektach kabaretowych, jednak dopiero w Nowakach udało im się zbudować prawdziwy zespół, zaczęli się spełniać, a publiczności przynosić ogromną porcję humoru. Nietuzinkowe pomysły, ciężka praca i pasja sprawiły, że Nowaki bardzo szybko stali się rozpoznawalni, lubiani i zapraszani na wiele ważnych festiwali i konkursów. W 2009 roku zdobyli I miejsce na najbardziej prestiżowym festiwalu kabaretowym w Polsce – XXV PACE oraz Grand Prix i „Złotą Szpilkę” na XXX jubileuszowych Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Zaskakują niesamowita energią, chętnie wchodzą w integracje z publicznością i z ogromną łatwością poruszają się wśród tematów absurdalnych, społecznych czy obyczajowych oraz świetnie śpiewają. W czasach, gdy w kabarecie wciąż niewiele jest kobiet, Ada Borek jest ogromnym, charyzmatycznym i nieprzyzwoicie zdolnym plusem. Nowaki potrafią odnaleźć wśród kilkutysięcznej publiczności ojca, dziecko, ciężarną siostrę, a także przeprowadzić lekcję tańca oraz doprowadzić do ślubu z udziałem zastępczego pana młodego.
      
       Elbląską publiczność rozbawiać będą 13 grudnia w sali sportowo - widowiskowej CSE „Światowid”. Początek występu o godzinie 16.30. Bilety kosztują 45 złotych, można je zarezerwować i kupić na stronie www.swiatowid.elblag.pl, zakładka „Kup/rezerwuj bilet”.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)