UWAGA!

Kiermasz i bookcrossing w bibliotece

Elbląg, Kiermasz i bookcrossing w bibliotece

W sobotę, 7 września w godz. 11-15 zapraszamy do Biblioteki Elbląskiej im. C. Norwida przy ul. św. Ducha 3-5 na kiermasz książki, połączony z akcją bookcrossingową. Przyjdź do biblioteki, a wśród książek za 1 zł na pewno znajdziesz coś dla siebie. Możesz też wymienić się książkami z innymi. Wstęp wolny.

Kiermasz książki odbędzie się w Sali „U św. Ducha”. Przygotowaliśmy dla Was ponad 3 tys. tytułów wycofanych z bibliotecznego księgozbioru, wśród których jest literatura piękna dla dzieci i dorosłych, poradniki, wydawnictwa popularnonaukowe i encyklopedyczne, słowniki i leksykony i inne. Wszystkie książki za 1 zł!
       W trakcie kiermaszu na dziedzińcu bibliotecznym odbywać się będzie wymiana książek. Jeśli zatem macie w domu książki, które już przeczytaliście, a zalegają Wam na pólkach – zabierzcie je ze sobą, a być może uda się wymienić je na inne i w ten sposób odnowić swoją domową biblioteczkę.
       Przy okazji zabierzcie ze sobą koc, śniadanie, książkę, rodzinę, sąsiada, znajomych i nieznajomych i zróbcie sobie piknik w bibliotece.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama