UWAGA!

Kinga i Karolina Pruś w Galerii EL

Elbląg, Kinga i Karolina Pruś w Galerii EL

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na koncert dwóch niezwykle obiecujących wokalistek – Kingi i Karoliny Pruś, który odbędzie się w Krużganku Galerii EL 21 września o godz. 19. Tego samego dnia zapraszamy także na warsztaty wokalne prowadzone przez Kingę Pruś.

Projekt Karoliny i Kingi to nowość na scenie trójmiejskiej, ale sami muzycy są już od lat znani i odpowiednio docenieni. Kinga i Karolina Pruś to dwie siostry, które mając za sobą doświadczenie i sukcesy w wielu projektach. Postanowiły tworzyć muzykę dla nich najbliższą i najbardziej osobistą. Chociaż są bliźniaczkami, to różni je wiele, a odmienne temperamenty wyrażane są przez wspólny muzyczny talent. Obrazowe i intrygujące teksty oprawione są muzyką, będącą wypadkową fascynacji jazzem, soulem i szeroko pojętą alternatywą. Zespół Kingi i Karoliny ma już za sobą m.in. zwycięstwo Pif Paff Festiwal, co umożliwiło im nagranie debiutanckiej EP'ki, której wydanie planują wkrótce. Siostrom na scenie towarzyszą znakomici i docenieni artyści: Krzysztof Paul na gitarze, Arek Krawiel na klawiszach, Paul Rutschka na basie i perkusista – Adam Golicki.
       Z kolei przed koncertem zapraszamy na warsztaty wokalne prowadzone przez Kingę Pruś. Skierowane są one do tych, którzy podśpiewują sobie pod prysznicem, jak i do tych, którzy postawili już pierwsze kroki na scenie. Tajniki oddechu, interpretacji słowa i emisji głosu przekaże jedna z najbardziej utalentowanych i uznanych studentek Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zajęcia będą traktowały również o postawie scenicznej i pracy z mikrofonem. Każdy z uczestników może liczyć na indywidualną korektę techniki śpiewu.
       Jeśli nigdy nie było w Tobie odwagi by poważnie zając się śpiewem to jest Twoja szansa na profesjonalny start!
       Termin: 21 września, godz. 12-16. Limit miejsc: 20 osób. Cena: 50 zł. Zapisy: 55 625 67 80, 55 232 53 86, joanna@galeria-el.pl.
      
       Uczestnictwo w wieczornym koncercie Kingi i Karoliny Pruś za darmo dla uczestników warsztatów. Dla pozostałych osób bilety na koncert: 10 zł przedsprzedaż, 15 zł w dniu koncertu.
      
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama