UWAGA!

Kino w czasach tęsknoty

 Elbląg, Kino w czasach tęsknoty

Kino Światowid rozpoczyna nowy projekt „Kino w czasach tęsknoty”, w którym zachęca widzów do dzielenia się swoimi wspomnieniami w formie krótkich nagrań filmowych.

Sytuacja związana z pandemią sprawiła, że uczestnictwo w seansach filmowych jest niemożliwe, ale jest to też świetna okazja, żeby przypomnieć sobie te najciekawsze projekcje, wydarzenia, sytuacje w kinie, które wywarły na nas szczególne wrażenie, te które szczególnie zapisały się w pamięci.

Kino Światowid zbierze wspomnienia w formie wideo, a z nich powstanie kompilacyjny film, którego projekcję obejrzeć można będzie jesienią. Informacje dotyczące kwestii technicznych dostępne są na stronie kina.

 

 

 

 

Anna Pilipczuk, kino Światowid

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Zamknięcie kin to kolejna indolencja umysłowa rządzących, którzy dla ratowania swoich "tyłków", zamknęli potencjalnie niezadowolonych z władzy w domach, wprowadzając pandemię strachu i zastraszania. W kinach są rzędy i krzesła numerowane i można byłoby bezpiecznie rozsadzić widzów, 1/3 - 1/4 miejsc. I tak rzadko jest pełna frekwencja. .. chyba że na "Zenka". .. Po seansie robić dezynfekcję. @Kinoman
Reklama