UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolacja z Parque nō i Jerzym Mazzollem

2013-09-05
Aktualizowany 2013-09-11 14:41
 
Elbląg, Kompostex - kolektyw,
Kompostex - kolektyw, fot. Piotr Grdeń

Na podsumowanie KOMPOSTEXU w ramach Przebudzenia, w Parku Dolinka dziś (11 września) od godz. 18 gotujemy wraz z Kolektywem Parque nō. Koncert Jerzego Mazzolla przeniesiony do Klubu Krypta z uwagi na warunki pogodowe.

11 września wraz z Kolektywem Parque nō zaplanowaliśmy podsumowanie jednego z etapów „Przebudzenia” – działań znanych pod nazwą: KOMPOSTEX – SZTUCZNA JEDNOSTKA. Od godz. 17 przy stworzonym w klombie miejskim ogrodzie warzywnym, w Parku Dolinka, odbywać będzie się kolacja domykająca kilkumiesięczne działanie przy ogrodzie i kompostowniku. Z Warszawy przyjadą pomysłodawcy KOMPOSTEXU (Kuba Słomkowski, Krzysiek Herman, Maciek Łepkowski), którzy wraz z wolontariuszami gotować będą na wolnym powietrzu i przygotowywać potrawy na bazie warzyw rosnących w ogrodzie.
       W imieniu Kolektywu zachęca Kuba Słomkowski: „Będziemy konsumować to, co kilka miesięcy temu, z pomocą wolontariuszy, udało się nam wspólnymi siłami zasadzić. Będzie też okazja do tego, by wszystkie osoby zaangażowane w projekt mogły się wzajemnie poznać i porozmawiać o przyszłości ogrodu oraz kompostu. Kolacja może okazać się także początkiem nowej przygody dla przypadkowych osób, które na nią trafią. Zachęcajcie znajomych, sąsiadów i rodzinę do wspólnego biesiadowania. Obejrzymy zdjęcia dokumentujące od początku przebieg działań wokół KOMPOSTEXU. Będzie też ze strony Parque nō kilka niespodzianek muzycznych – przygotowaliśmy na tą chwilę specjalną piosenkę. Nastąpi uroczyste przekazanie kluczy otwierających skrzynię z narzędziami, która już niebawem pojawi się w Parku Dolinka. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolacji (biernego lub czynnego) zachęcamy do pisania na adres: jankomorow1@gmail.com. Czekamy także na ewentualne pomysły, które mogłyby uatrakcyjnić wieczór”.
       Ponadto, zaplanowaliśmy też muzykę na żywo – koncert (od godz. 18) zagra jeden z najciekawszych współczesnych polskich klarnecistów Jerzy Mazzoll (wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi) – wokalista, kompozytor yassowy, twórca idei muzyki „arhythmic perfection”, improwizator arytmicznych kompozycji, używający także elementów klasycznego jazzu, foku i muzyki współczesnej (np. muzyki klezmerskiej z Amsterdamu). Tak więc, dla uczestników kolacji szykujemy też prawdziwą „ucztę” muzyczną.
      
       ***
       W związku z niesprzyjającą aurą dzisiejszy koncert Jerzego Mazzolla, który miał odbyć się w Parku Dolinka, został przeniesiony na godz. 20.30 do Klubu Krypta. Natomiast kolacja z kolektywem Parque No odbędzie się bez zmian przy klombie o godz. 18.
       Przepraszamy za wynikłą zmianę i mimo to serdecznie zapraszamy do udziału.
      
      
      
Karina Dzieweczyńska, CS Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama