UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejna edycja Wakacyjnych Warsztatów Artystycznych

Elbląg, Kolejna edycja Wakacyjnych Warsztatów Artystycznych

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na 6. edycję Wakacyjnych Warsztatów Artystycznych. W tym roku przez cały sierpień na najmłodszych czekają różnorodne atrakcje – m.in. warsztaty plastyczne, dźwiękowe, animacji poklatkowej oraz zajęcia na świeżym powietrzu.

Tegoroczne warsztaty odbywać się będą zarówno w Galerii EL jak i na skwerze pomiędzy ulicami Władysława IV, Bażyńskiego i Pilgrima, gdzie swoje działania artystyczne w ramach projektu Przebudzenie realizuje Arek Pasożyt. Udział w zajęciach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.
       Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach wszystkie dzieci od lat 5, natomiast młodsze dzieci z opiekunami. Warsztaty nie są skierowane do grup zorganizowanych.
      
       HARMONOGRAM:
       • 5-8 sierpnia /10.30 - 12.00/ warsztaty dźwiękowe / prowadzenie: Maciej Olewniczak
       • 12-14 sierpnia /10.30 - 12.30/ warsztaty animacji poklatkowej / prowadzenie: Wiktor Piskorz
       • 19-20 sierpnia /10.30 - 12.00/ warsztaty plastyczne / prowadzenie: Marta Karaś
       • 21-22 sierpnia /10.30 - 12.00/ warsztaty na skwerze pomiędzy ulicami Władysława IV, Bażyńskiego i Pilgrima - u Arka Pasożyta (w przypadku niepogody w Galerii EL)
       • 26-27 sierpnia /10.30 - 12.00/ warsztaty plastyczne / prowadzenie: Marta Karaś
       • 28-29 sierpnia /10.30 - 12.00/ warsztaty na skwerze pomiędzy ulicami Władysława IV, Bażyńskiego i Pilgrima - u Arka Pasożyta (w przypadku niepogody w Galerii EL).
      
       Informacje:
       Marta Karaś
       marta@galeria-el.pl
       tel. 55 232 53 86.
      
Beata Branicka, Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama