UWAGA!

Kolory Romy

"W kolorze" to tytuł wystawy prac malarskich elblążanki, Romy Jaruszewskiej. Wernisaż odbędzie się 6 maja o godz. 18.00 w Galerii Bonitas mieszczącej się w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej.

Roma Jaruszewska, absolwentka I LO w Elblągu, jest studentką Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu (studia II stopnia). Studiuje komunikację wizualną i grafikę użytkową. Studia I stopnia w WSSS ukończyła z wyróżnieniem. Tematem jest pracy licencjackiej była wizualizacja siedmiu grzechów głównych przy pomocy figury geometrycznej (kwadratu). Obecne przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej.
     W Galerii Bonitas Roma Jaruszewska zaprezentuje cykl swoich prac malowanych na płótnie i jedwabiu pt. "W kolorze". Będzie to pierwsza indywidualna prezentacja prac artystki.
     - Już w dzieciństwie zawsze coś lepiłam, malowałam - mówi Roma. - Inspirowała mnie i nadal inspiruje rzeczywistość. Z pozoru zwykły spacer po lesie dostarcza wielu interesujących informacji. Człowiek zachwyci się kolorystyką liścia czy dziwacznym kształtem korzenia i już chciałbym coś z tym zachwytem zrobić, gdzieś go utrwalić.
     Wystawa pt. "W kolorze" będzie czynna do końca czerwca.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama