UWAGA!

Koncert Anny Wyszkoni na MSA

 
Anna Wyszkoni,
Anna Wyszkoni, fot. Marlena Bielińska

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych osobowości polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie wiele przebojów, nagród i wyróżnień, m.in. złote, platynowe i podwójnie platynowe płyty. Jej koncert odbędzie się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w piątek, 20 listopada w ramach Międzynarodowych Spotkań Artystycznych.

Solowy dorobek płytowy Anny Wyszkoni to pochodzący z 2009 roku, album „Pan i Pani” oraz „Życie jest w porządku” z 2012 roku. Obydwa osiągnęły ogromny sukces zdobywając status podwójnie platynowych płyt. Pochodzą z nich m.in. przeboje: „Czy ten Pan i Pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz mnie”, czy nagrodzony superjedynką za przebój roku „Wiem, że jesteś tam”.
       Anna Wyszkoni ma również na swoim koncie duety: z Piotrem Cugowskim – utwór tytułowy do filmu „Syberiada Polska” oraz z Markiem Jackowskim – „Odnajdziemy się”, który promował ostatni solowy album nieżyjącego już lidera Mannamu. Artystka otrzymała za niego złotą płytę. Aktualnie na radiowych play listach znajduje się duet z Michałem Bajorem „Ja kocham, Ty kochasz” promujący najnowszy album tego artysty.
       Koncerty Anny Wyszkoni są bardzo widowiskowe, przebojowe, a zarazem bardzo eleganckie. Artystce towarzyszy 6-osobowy zespół znanych i doświadczonych muzyków.
      
       Anna Wyszkoni zaśpiewa w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w piątek, 20 listopada o godz.18 w dużej sali Kina Światowid. Bilety w cenie promocyjnej – 25 zł można nabyć w kasie CSE „Światowid” od 1 do 15 listopada. Bilety poza promocją kosztują 35 zł.
      
       Koncert Anny Wyszkoni odbywa się w ramach Międzynarodowych Spotkań Artystycznych, które potrwają od 19 do 21 listopada w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Szczegóły tutaj.
      
       Organizatorami 9. Międzynarodowych Spotkań Artystycznych są: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu oraz Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art" w Elblągu.
       Głównym Partnerem imprezy jest Grupa LOTOS S.A.
       Sponsorem MSA jest FLSmidth MAAG Gear.

       Dofinansowano ze środków: Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Gminy Miasto Elbląg.
      

       Patronem medialnym Międzynarodowych Spotkań Artystycznych jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...