UWAGA!

Koncert Donacyjny 2014

 
Elbląg, Koncert Donacyjny 2014

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne i Biblioteka Elbląska im. C. Norwida zapraszają we wtorek, 18 listopada o godz. 18 do Biblioteki Elbląskiej ul. Św. Ducha na Koncert Donacyjny z udziałem Moniki Matysiak – skrzypce i Katarzyny Markiewicz – fortepian. Wstęp wolny.

Koncert ten jest okazją do podziękowania darczyńcom, wolontariuszom i tradycyjnie połączony jest z wręczeniem stypendiów „Promocje 2014”, których tegorocznymi stypendystami zostali: Aleksandra Tomaszewska i Dominik Grędziński.
      
       Aleksandra Tomaszewska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach a stypendium pomoże w sfinansowaniu kosztów związanych z przewodem doktorskim. Na podobny cel stypendium uzyskał Dominik Grędziński, który jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Oboje są elblążanami i tu rozpoczęli edukację muzyczną w elbląskiej szkole muzycznej.
       Monika Matysiak jest stypendystką z 2011 roku, obecnie studiuje w Akademii Muzycznej w Gdańsku i Politechnice Gdańskiej. W programie koncertu usłyszymy m.in. Sonatę A dur op.12 nr3 na fortepian i skrzypce L. van Beethovena i J. Brahmsa Sonatę A dur op.100 na fortepian i skrzypce.
       Na koncert zapraszamy 18 listopada o godz. 18 do Biblioteki Elbląskiej ul. Św. Ducha
      
      
      
Teresa Wojcinowicz, Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama