[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Koncert Donacyjny 2014

 
Elbląg, Koncert Donacyjny 2014

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne i Biblioteka Elbląska im. C. Norwida zapraszają we wtorek, 18 listopada o godz. 18 do Biblioteki Elbląskiej ul. Św. Ducha na Koncert Donacyjny z udziałem Moniki Matysiak – skrzypce i Katarzyny Markiewicz – fortepian. Wstęp wolny.

Koncert ten jest okazją do podziękowania darczyńcom, wolontariuszom i tradycyjnie połączony jest z wręczeniem stypendiów „Promocje 2014”, których tegorocznymi stypendystami zostali: Aleksandra Tomaszewska i Dominik Grędziński.
      
       Aleksandra Tomaszewska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach a stypendium pomoże w sfinansowaniu kosztów związanych z przewodem doktorskim. Na podobny cel stypendium uzyskał Dominik Grędziński, który jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Oboje są elblążanami i tu rozpoczęli edukację muzyczną w elbląskiej szkole muzycznej.
       Monika Matysiak jest stypendystką z 2011 roku, obecnie studiuje w Akademii Muzycznej w Gdańsku i Politechnice Gdańskiej. W programie koncertu usłyszymy m.in. Sonatę A dur op.12 nr3 na fortepian i skrzypce L. van Beethovena i J. Brahmsa Sonatę A dur op.100 na fortepian i skrzypce.
       Na koncert zapraszamy 18 listopada o godz. 18 do Biblioteki Elbląskiej ul. Św. Ducha
      
      
      
Teresa Wojcinowicz, Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama