UWAGA!

Koncert kameralny

W najbliższy piątek, 1 kwietnia, w Muzeum w Elblągu odbędzie się kolejny koncert z cyklu "Promocje". Utwory m.in. Brahmsa i Szymanowskiego zaprezentują Paweł Poterewicz (fortepian) i Andrzej Kacprzak (skrzypce). Początek koncertu godz. 18.00.

Paweł Poterewicz ukończył Liceum Muzyczne w Gdańsku oraz studia na wydziale teorii i kompozycji gdańskiej Akademii Muzycznej. Obecnie studiuje w klasie fortepianu. Jest akompaniatorem m.in. w elbląskiej szkole muzycznej. Występował w kraju i za granicą, m.in. w Warszawie, Berlinie i Paryżu. W latach 1996 - 2002 współpracował z Teatrem Miejskim w Gdyni oraz Teatrem Atelier w Sopocie.
     Andrzej Kacprzak (ur. 1973 r.) naukę gry na skrzypcach rozpoczął w wieku sześciu lat. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Ukończył kursy mistrzowskie. Jest laureatem ogólnopolskich konkursów muzyki kameralnej. Obecnie pracuje jako asystent prof. Krystyny Jureckiej w gdańskiej Akademii Muzycznej jak również jako pedagog w liceum w Gdańsku i Elblągu.
     W piątek, 1 kwietnia, o godz. 18.00 Paweł Poterewicz i Andrzej Kacprzak wystąpią w Muzeum w Elblągu. Organizatorem koncertu z cyklu "Promocje" jest Elbląskie Towarzystwo Kulturalne. Cena biletu 7 zł.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama