UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Koncert muzyki kameralnej w Młynarach

Elbląg, Koncert muzyki kameralnej w Młynarach

W najbliższą niedzielę, 13 września w kościele św. Piotra Apostoła w Młynarach odbędzie się koncert „Muzyki Kameralnej dawnych i współczesnych kompozytorów organizowany w zabytkowych obiektach Warmii i Mazur”. Kościół w Młynarach został wybrany spośród czterech zabytkowych miejsc Warmii i Mazur.

Olsztyński zespół kameralny Pro Musica Antiqua zagra utwory od renesansu do współczesności. Zespół dysponuje bogatym repertuarem, prezentującym muzykę różnych epok. Najchętniej propaguje dzieła mistrzów baroku i wczesnego klasycyzmu. Zespół zagra w składzie: Leszek Szarzyński (flet), Jerzy Szafrański (obój), Paweł Panasiuk (wiolonczela), Agnieszka Panasiuk (fortepian), Agnieszka Dziewulska-Pawłowska (mezzosopran). Koncert poprowadzi Marek Marcinkowski i mówił będzie o historii, architekturze i muzyce.
       Zadanie pn.
       Koncert kameralny w kościele poprzedzi obchody 25-lecia Samorządności , które odbędą się w sali widowiskowo-kinowej w Młynarach. W programie obchodów święta samorządności znajdzie się między innymi wręczenie podziękowań dla wieloletnich pracowników samorządowych, radnych i sołtysów oraz nadanie Jerzemu Białobrzeskiemu tytułu Honorowego Obywatela Miasta i Gminy Młynary i wręczenie medalu za długoletnie pożycie małżeńskie Teresie i Leonowi Tomaszewiczom.
       Organizatorami obchodów 25-lecia Samorządności są Burmistrz Miasta i Gminy Młynary oraz Ośrodek Kultury w Młynarach.
      
Elżbieta Lisowska, Dyrektor Ośrodka Kultury w Młynarach
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Młynary miały już piekną Imprezę muzyczną - Młynary Blues Festiwal. .. i zmarnowały wszystko !!!. Zamiast wprowadzić konieczne poprawki do tego znakomitego Projektu - podjęły absurdalną decyzję o likwidacji festiwalu. Teraz szukają nowych rozwiązań, ale to daremne marzenia o przyszłej sławie. Polski Blues był Waszym przeznaczeniem i wybitni muzycy muzycy bluesowi, gawędząc przy piwie, z rozczuleniem gadali o pięknych Młynarach. Tak było - Panie i Panowie organizatorzy życia duchowego w tym miłym miasteczku. Zmarnowaliście wszystko !!!.
Reklama