UWAGA!

Koncert Noworoczny

 
Elbląg, Wydarzeniem artystycznym podczas poprzedniej uroczystości był „Koncert Bisów” w wykonaniu „Bel Canto Tenors”,
Wydarzeniem artystycznym podczas poprzedniej uroczystości był „Koncert Bisów” w wykonaniu „Bel Canto Tenors”, fot. WS (arch. portEl.pl)

We wtorek, 6 stycznia o godz. 18 w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu odbędzie się Koncert Noworoczny. Tradycyjnie już podczas uroczystości Prezydent Elbląga wręczy nagrody osobom i instytucjom, które w 2014 roku zasłużyły się dla naszego miasta.

W tym roku wydarzeniem artystycznym podczas uroczystości będzie koncert „Swinging with Sinatra” w wykonaniu Jarka Wista z zespołem w składzie: Piotr Wrombel – fortepian, Wojciech Pulcyn – kontrabas, Konrad Zemler – gitara, Robert Murakowski – trąbka, Krzysztof Szmańda – perkusja oraz Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Marka Mosia. Aranżacje: Krzysztof Herdzin.
       Pula wejściówek na koncert została już wyczerpana.
      
Joanna Urbaniak, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • co to znaczy wyczerpana? Od ponad dwóch tygodni próbuję odnaleźć informację w jaki sposób od kiedy i gdzie będą rozprowadzane wejściówki. Zatem proszę o oficjalną informację gdzie był urzędowy komunikat tudzież wzmianka na ten temat. ogłoszenia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    tajemniczadystrybucjawejściówe(2014-12-30)
  • Jest to, że tak powiem chamstwo i kpina z wyborców, których władza ma gdzieś głęboko w. .. !!! Społeczeństwo-"motłoch" potrzebny jest tylko przy wyborach. Potem władza bawi się w swoim gronie za nasze pieniądze. Zawsze uważałem, że mądre społeczeństwo nie idzie do żadnych wyborów i nie legitymizuje nierobów, krętaczy, burmistrzów, prezydentów itp. Sami się odznaczają i sami się bawią - bo tak było zawsze - a im się to należy za rzekomo bardzo ciężką pracę. obywatel el.
Reklama