UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Koncert w Katedrze

Elbląg, Koncert w Katedrze

W niedzielę, 21 lipca w elbląskiej Katedrze pw. św. Mikołaja odbędzie się koncert zespołu kameralnego Pro Musica Antiqua. W średniowiecznych murach zabrzmią kompozycje Ennemonda Gaultiera, Antonio Vivaldiego i Aleksandra Alabjewa.

XXI Koncerty Letnie to cykl koncertów w ramach programu Muzyka Europejska w Zabytkach i Przyrodzie Warmii i Mazur. W Elblągu zespół Pro Musiqa Antiqua gości już po raz kolejny dzięki Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
       Ideą przewodnią organizowanych od 1993 r. Koncertów Letnich zespołu Pro Musica Antiqua jest przedstawianie najbardziej wartościowych utworów kameralnych w obiektach zabytkowych: pałacach, zamkach i kościołach regionu. Podczas koncertów słuchacze mają okazję zainteresować się wyjątkowym pięknem tych obiektów, często o wysokich walorach historycznych.
       W programie koncertu Pro Musica Antiqua w Elblągu znalazły się kompozycje: E. Gaultiera, A. Vivaldiego, A. A. Alabjewa.
       Skład zespołu:
       Leszek Szarzyński – flet
       Jerzy Szafrański – obój, rożek angiel ski
       Roman Kuźniak – fagot
       Lucyna Żołnierek – fortepian
       Agnieszka Dziewulska-Pawłowska – mezzosopran
       Julia Karlova – sopran [Kazachstan]
       Józef Frakstein – bas-baryton
       Leszek Szarzyński – prowadzenie koncertu.
      
       XXI Koncerty Letnie w niedzielę, 21 lipca o godz. 19 w Katedrze pw. św. Mikołaja w Elblągu. Wstęp wolny.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama