UWAGA!

Koncert w Mimozie

 Na zdjęciu Gosia Hegele.
Na zdjęciu Gosia Hegele.

"A za lasem..." to roboczy tytuł nowego projektu muzycznego Bartka Krzywdy i jednocześnie nazwa środowego koncertu. Impreza odbędzie się 22 września o godz. 19.30 w elbląskim Klubie Mimoza.

Przypadkowe spotkanie z muzyką ludową, polskim folklorem i swojskimi melodiami zaowocowało poważnym przedsięwzięciem. Grupa muzyków, którym przypadły do gustu jazzowe aranżacje starych, ludowych piosenek od wiosny tego roku przeprowadza regularne próby, a pod koniec września wchodzi z tym materiałem do studia w Olsztynie.
       Współorganizatorem projektu jest Janusz Piskorski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Ornecie i jednocześnie wokalista. Z ramienia tej placówki zespół otrzymał wsparcie finansowe pozwalające na wynajęcie studia i wstępne czynności logistyczne. Wielką pomoc wykazał również Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu.
       Oprócz Janusza Piskorskiego wystąpią jeszcze: Gosia Hegele (Tczew) - wokal, Adam Wileńczyc (Orneta) - akordeon, Adam Golicki (Tczew) - perkusja, Janusz Mackiewicz (Gdańsk) - kontrabas, Artur Olewniczak (Elbląg) - puzon, Szymon Zuehlke (Elbląg) - saksofony i tradycyjnie Bartek Krzywda (Elbląg) - klawiatury.
       Zapraszamy do wysłuchania przepięknych ludowych melodii, piosenki wileńskiej oraz patriotycznej w wykonaniu dużego aparatu wykonawczego, w niecodziennych aranżacjach.
      
       Bilet kosztuje 10 zł.
      
Bartek Krzywda, Klub Mimoza
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)