UWAGA!

Konkurs dla miłośników tańca

 
Konkurs dla miłośników tańca
fot. nadesłana

Karnety do Centrum Tańca „Promyk” oraz zaproszenia na taneczne turnieje – to wszystko czeka na zwycięzców konkursu „Taniec i w nim moje odbicie”. Prace można zgłaszać do 17 kwietnia.

- Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5 i 6 lat – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. – Mogą oni przygotować wyklejankę, kolaż lub rysunek wykonany farbami, pastelami czy mazakami. Liczymy na wyobraźnię i pomysłowość dziecka. Szczególną uwagę będziemy zwracali na samodzielność w wykonaniu prac.
       Prace powinny być wykonane w formacje A3 lub A4. Do 17 kwietnia należy je skierować na adres Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Pl. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.
       - Spośród otrzymanych prac zostaną wybrane i nagrodzone trzy najlepsze. Za pierwsze miejsce dziecko otrzyma miesięczny karnet na wybrane przez siebie zajęcia taneczne w CT Promyk oraz podwójne zaproszenie na Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne czyli turniej tańca nowoczesnego, który odbędzie się 23 maja w CSE "Światowid" w Elblągu – dodaje Joanna Karpiuk.
       Drugie miejsce będzie nagrodzone miesięcznym karnetem na zajęcia taneczne, a trzecie miejsce to podwójne zaproszenie na Konfrontacje. Ponadto nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronach www.swiatowid.elblag.pl oraz www.promyk.elblag.pl. Nadesłane prace będzie można również obejrzeć na wystawie w CSE „Światowid”.
       Wyniki konkursu zostaną 27 kwietnia opublikowane na stronach www.promyk.elblag.pl., www.swiatowid.elblag.pl, zwycięzca zostanie również poinformowany drogą mailową lub telefonicznie.
       Informacje na temat konkursu można uzyskać w Centrum Tańca „Promyk” pod numerem telefonu: 55, 611 01 30/40, 609 977 220 oraz poprzez maila: promyk@swiatowid.elblag.pl.
       Regulamin dostępny jest tutaj.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)