UWAGA!

Konkurs Literacki po raz trzynasty

2015-07-07
Aktualizowany 2015-07-24 10:45
Elbląg, Konkurs Literacki po raz trzynasty

Trzynasta edycja Konkursu Literackiego Fundacji Elbląg poszukuje mistrzów pióra. Liczy na miłośników słowa, z dorobkiem literackim mniejszym i większym. Oczekuje dzieł inspirujących, tworzonych z pasją i przy wielkiej staranności. Prace w dwóch kategoriach przyjmowane są do końca lipca w biurze fundacji.

Forma i tematyka zgłaszanych prac literackich jest dowolna. Kandydat do zwycięstwa powinien być elblążaninem lub osobą związaną z Elblągiem, a także mieć ukończony 16. rok życia. Kapituła konkursu wyłoni najlepszych w dwóch kategoriach. Ci, którzy wydali swoje dzieło w ubiegłym roku, mogą powalczyć o miano autora „Elbląskiej Książki Roku 2014". Obok tytułu autor otrzymuje nagrodę finansową w wysokości nie mniejszej niż 2000 zł. Z kolei ci, którzy chcą poddać pod ocenę literackiego jury swój rękopis, mają szansę wydać swoje dzieło z finansów Fundacji Elbląg – ta nagroda czeka na kandydatów do tytułu „Elbląskiego Rękopisu Roku 2014".
       Prace literackie wraz z wnioskiem zgłoszeniowym przyjmuje biuro Fundacji Elbląg – od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, ul. Związku Jaszczurczego 17. Termin przyjmowania prac upływa 31 lipca 2015 r. Regulamin Konkursu wraz z załącznikami dostępny na www.fundacja.elblag.pl.
      
      
      
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • to pic na wodę zawsze wygrywają kolesie promujecie własnych kolegów
  • Nie róbcie jaj od razu piszcie ogłaszamy konkurs ale wygrywa ten i ten a ten śpiący rycerz też jeszcze jest przychodzi aby się przespać a gdy sie budzi od razu mówi tak jak kiedyś to zrobił jak bylem wygrywa mój kolega gdyby go nie było nie głosowałbym w ogóle hahahahahaha łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu to ja Jarząbek
  • chcecie konkurs literacki piszmy tutaj niech wszyscy ocenią a nie dziadek sklerotyk i spółka
Reklama