UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs literacki

Elbląskie Stowarzyszenie Twórcze i Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Elblągu zapraszają osoby niepełnosprawne i ich opiekunów do udziału w ogólnopolskim konkursie literackim poezji i prozy pt. „Ze wspomnień. Na ścieżkach życia”.

Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie trzech egzemplarzy prac (wydruk komputerowy A 4) nigdzie dotąd niepublikowanych o objętości: poezja - trzy utwory, proza - do sześciu stron oraz uiszczenie wpisowego w wysokości 20 zł (przekazem pocztowym) tytułem uczestnictwa w jednym z działów konkursu (poezja, proza).
     Prace konkursowe i przekazy pieniężne należy opatrzyć jedynie godłem (na przekazie godło i adres nadawcy). W dołączonej do pracy konkursowej osobnej kopercie z godłem należy podać dane: imię i nazwisko; wiek; adres do korespondencji; rodzaj, stopień (grupę) inwalidztwa autora pracy; pokrewieństwo z osobą, nad którą sprawuje się opiekę.
     Autorzy trzech najlepszych prac w każdej z kategorii konkursowych zostaną nagrodzeni. Niezależnie od możliwości zdobycia nagród czy wyróżnień wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają od organizatorów wydawnictwo wytypowanej do publikacji wartościowej poezji i prozy.
     Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do oddzielnego opublikowania prac konkursowych. Wyrażeniem zgody na to, jak również na wykorzystanie danych osobowych autora pracy (stosownie do przepisów ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 123, poz. 883) jest przystąpienie do konkursu. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyn. W takim przypadku zwrócone zostaną prace i wpłaty nadesłane w terminie.
     Prace konkursowe z dopiskiem na kopercie: „Ze wspomnień. Na ścieżkach życia” - konkurs literacki oraz wpisowe należy przesyłać do dnia 31 maja 2008 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Elblągu, ul. św. Ducha 3-7, 82-300 Elbląg.
     O terminie rozstrzygnięcia konkursu organizatorzy powiadomią uczestników oddzielnie lub prześlą pocztą wydawnictwo pokonkursowe z protokołem jury konkursu, a nagrodzonym i wyróżnionym dodatkowo nagrody i dyplomy.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama