UWAGA!

Konkursy w „Światowidzie”

 Konkursy w „Światowidzie”
fot. Tomasz Misiuk

Jeszcze tylko dziś „Światowid” czeka na prace w konkursie CERAMIONY. Za to do piątku 6 grudnia można nadsyłać fotografie na konkurs „W cieniu werand i okiennic”.

Już od ponad tygodnia do „Światowida” docierają szczelnie oklejone paczki z napisami „Uwaga! Szkło”. Przychodzą na konkurs CERAMIONY, organizowany już po raz czternasty przez CSE „Światowid”. Prace można przesyłać jeszcze dziś – decyduje data stempla pocztowego. Dla autorów najlepszych prac przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Najciekawsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w CSE „Światowid” oraz na stronie www.swiatowid.elblag.pl. Uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się w grudniu 2013 w Galerii „Nobilis” w CSE „Światowid”.
       Gotowe prace należy opisać na odwrocie (imię i nazwisko, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana, nazwa i adres, telefon, fax, e-mail placówki) i przysłać do 2 grudnia 2013 z dopiskiem "CERAMIONY" na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”; Pl. K. Jagiellończyka; 82-300 Elbląg. Konkurs CERAMIONY realizowany jest w ramach projektu „Twórcza Terapia”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
      
       Za to do 6 grudnia czekamy jeszcze na fotografie w konkursie „W cieniu werand i okiennic”. Zdjęcia mają prezentować okiennice, werandy oraz drewniane dekoracje snycerskie z terenu województwa warmińsko - mazurskiego. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych, średnich i plastycznych oraz osoby dorosłe. Kolorowe lub czarno – białe zdjęcia powinny być dostarczone w postaci odbitek lub cyfrowo, na płycie CD. Format prac to minimum 13x18 cm. Prace nadesłane na konkurs powinny być opisane na odwrocie: imię i nazwisko, wiek autora pracy, dokładny adres placówki lub adres zamieszkania, e-mail, telefon kontaktowy.
      
       Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości do 20 grudnia będą również dostępne na stronie www.swiatowid.elblag.pl, a nagrodzone prace znajdą się na pokonkursowej wystawie. Konkurs ten jest realizowany w ramach projektu „Ślady kultury – dziedzictwo znane i nieznane” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
      
       Szczegóły i regulaminy obu konkursów dostępne są na stronie „Światowida” – www.swiatowid.elblag.pl w zakładce konkursy.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)