UWAGA!

Korzuh ponownie w Elblągu

 Korzuh ponownie w Elblągu

Po wakacyjnej przerwie czas już najwyższy otworzyć jesienny sezon muzyczny w pubie West Side. Z tej okazji wystąpi, sprawdzona już grupa Korzuh. Koncert odbędzie się w sobotę (8 października) o godz. 20.

Zespół powstał w 1999 roku Olsztynie. W świecie muzycznym Polski północnej, Korzuh jest cenionym propagatorem znanych i lubianych przebojów polskich i światowych. Sukces zespołu nie polega jedynie na wzorcowej imitacji popularnych hitów, ale również na wprowadzaniu żywiołowości i elementów własnej interpretacji. W trakcie swojej aktywnej działalności supportowali: Lady Pank, Edytę Górniak, Varius Manx, Formację Nieżywych Schabuff i wiele innych.
       Grali wiele koncertów w klubach muzycznych na terenie całej Polski. W skład zespołu wchodzą ludzie, którzy na co dzień grają w rodzimych formacjach mających w dorobku własne płyty, co jest bez wątpienia atutem i gwarantuje niezwykłą precyzję w kwestii wykonawczej:
       Jarek ”Jarcyś” Zdankiewicz – voc, perkusja (Harlem)
       Czarek Biedulski – gitara, voc (Kangaroz)
       Jarosław ”Kostek” Kostyra – gitara (Holland, Mechaniczna Pomarańcza)
       Tomasz ”Prophes” Kryczka – bas, voc (The Beat).
      
       Wszyscy, którzy byli na ich lutowym koncercie, do dziś wspominają tamten wieczór jako jeden z najlepszych w historii elbląskich pubów. Jest duża szansa, że najbliższa sobota będzie kolejnym niezapomnianym „westowym” koncertem.
       Pub West Side znajduje się przy ul. Kowalskiej 6-7c na starówce naprzeciwko sklepu Społem. Zapobiegliwi mogą zarezerwować miejsca osobiście w barze lub pisząc na adres westside.elblag@wp.pl. Bilet kosztuje 10 zł.
      
      
-------------- Reklama ---------------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie