UWAGA!

Królewski świat w Światowidzie

 
Królewski świat w Światowidzie
fot. nadesłana

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na sobotnie spotkanie z bajką czytaną. W najbliższą sobotę, 19 października na Scenie Na Piętrze najmłodsi spotkają się w królewskim świecie, pełnym księżniczek, królowych i królewiczów. Wstęp wolny.

W tym roku to już siódma edycja spotkań z bajką czytaną dla dzieci w wieku 3-6 lat. Każde spotkanie w ramach „Bajkowego weekendu dla najmłodszych” ma inny temat. W najbliższą sobotę będzie to Królewski świat. Będą bajki znane i nieznane o księżniczkach, królewnach i królewiczach.
       Za sprawą „Bajkowego weekendu dla najmłodszych” scena na piętrze w CSE „Światowid” ponownie zamieni się w kolorową, czarodziejską krainę, w której dzieci wysłuchają iezwykłych opowieści.
       Na zakończenie każdego spotkania tradycyjnie dzieci zostaną nagrodzone słodkim upominkiem, rozlosowane zostaną również zaproszenia.
       – Naszym celem jest rozbudzenie w dzieciach zapału do książek, sprawienie by stały się one przyjemnością i potrzebą. To bardzo ważne, bo czytanie stymuluje rozwój emocjonalny i intelektualny, pomaga również pogłębić więzi pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Wiemy, że to wielka wartość i już od kilku lat zapraszamy dzieci na „Bajkowy weekend dla najmłodszych – mówi Aleksandra Bednarczuk, organizatorka.
      
       Spotkanie z bajką czytaną odbędzie się w sobotę, 19 października o godz. 11 na Scenie na Piętrze w CSE „Światowid”.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)