UWAGA!

Kto zostanie laureatem nagród prezydenta?

 Elbląg, Kto zostanie laureatem nagród prezydenta?
fot. Witold Sadowski, arch. portEl.pl

W poniedziałek, 6 stycznia poznamy laureatów Nagród Prezydenta Elbląga za rok 2019. Tradycyjnie już w wieczór Trzech Króli w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbędzie się Koncert Noworoczny, podczas którego prezydent Witold Wróblewski wręczy nagrody za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta za ubiegły rok.

Po raz pierwszy Nagrody Prezydenta przyznane zostały w 1991 roku. Do tej pory wyróżnienie to otrzymało 219 laureatów indywidualnych i zbiorowych. W poniedziałek do tego zacnego grona dołączy kolejnych dziesięciu nagrodzonych, którzy otrzymają wyróżnienia w dziedzinach: kultura i sztuka, przedsiębiorczość i innowacja, działalność oświatowa i naukowa, sport i turystyka, działalność ekologiczna, ochrona zdrowia, działalność społeczna, oraz w kategorii inne. Prezydent przyznał również nagrodę honorową.

Galę uświetni koncert „W rytmie swingu” w wykonaniu Elbląskiej Orkiestry Kameralnej wraz z wokalistami Anastazją Simińską i Łukaszem Reksem.

Pierwsza część Koncertu Noworocznego, podczas której wręczone zostaną Nagrody Prezydenta transmitowana będzie na żywo na profilu facebookowym Truso.tv oraz na antenie - na kanale 140 w sieci Vectra oraz na profilu facebookowym Miasta Elbląg. Początek transmisji o godz. 17.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • A normalnej transmisji internetowej nie będzie?
 • wpłatomaty pełne niepokoju oczekują sprawiedliwej i obiektywnej oceny swojej pracy i nagród
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  apellll(2020-01-03)
 • Ta nagroda od dawna nie ma sensu, ponieważ nie odzwierciedla osiągnięć faktycznych i rzeczywistych, ani pracy ludzi, którzy nie zabiegają o popularność, a robią bardzo wiele. Dzieje się tak przez to, że kandydatów mogą zgłaszać tylko organizację, więc, siłą rzeczy, jest to nagroda zarezerwowana dla krewnych i znajomych królika. Nie znając tegorocznych kandydatów już możemy sobie wyobrazić(imiennie), kto otrzymać może nagrodę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  3
  suverę(2020-01-04)
 • Elblążanie. Czas zweryfikować przydatność Wróblewskiego. Kiedy referendum?
 • dostana ci co przede wszystkim wplacili bezposrednio lub przez posrednikow na kampanie a tekze ci co dobrze smaruja i robia blowjoba obecnej wladzy w miescie. Te nagrody to zenada, Nie ma sensu sie temu dalej przygladac. Referendum i gonic to dziadostwo z elblaga do olsztyna bo tam jest miejsce dziadow.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  yataman(2020-01-06)
 • Już raz zmarnowaliście pieniądze na referendum i gó. .o zmieniliście. Trzeba było wystawić lepszego kandydata.
 • Na błędach człowiek uczy się, tym razem będzie inaczej!
Reklama