UWAGA!

Kup bilet pod choinkę

Elbląg, zdjęcie:www.marcindaniec.pl
zdjęcie:www.marcindaniec.pl

Centrum kultury Światowid zaprasza w styczniu na program kabaretowy Marcina Dańca. To świetna okazja, aby pod choinkę zafundować rodzinie dużą dawkę śmiechu i jednocześnie sprawić najbliższym niebanalny prezent.

Marcin Daniec, najpopularniejszy polski artysta kabaretowy występuje na scenie od ponad 20 lat. Marcin Daniec uważa się za krakowskiego satyryka, bo też wszystko, co najpiękniejsze w jego karierze związane jest z tym miastem. W 1984 roku Daniec wraz z Krzysztofem Januszem stworzył kabaret "Takich Dwóch". Ponadto współpracował regularnie z kabaretami "Pod Egidą" i "Wały Jagiellońskie". W 1993 roku na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu otrzymał nagrodę za debiut - tak zwaną "Karolinkę", a już rok później reżyserował Opolski Kabareton. Przez wiele lat współpracował ze ścisłą czołówką polskich artystów. Marcin Daniec jest także zdobywcą 4 Telekamer, w tym złotej.
     Jego najnowszy program kabaretowy to świetne teksty, oryginalne pomysły i dużo satyry oraz humorystycznych komentarzy do aktualnych wydarzeń. Do jego najsłynniejszych skeczy należy 95-sekundowa walka Andrzeja Gołoty z Lennoksem Lewisem. Artysta doskonale potrafi wcielać się w przeróżne postacie, naśladując i przejaskrawiając ich cechy. Ten fenomenalny aktor na scenie umiejętnie przemienia się z małego chłopca w zagorzałego kibica sportowego, przy czym pojawia się uśmiech i łzy radości nawet na najbardziej kamiennych twarzach. Marcin Daniec w swoich skeczach wiele uwagi poświęca temu co znajduje się wokół przeciętnych obywateli.
     Przedstawienie artysty to także piosenka, która nakłania do refleksji i wzbogaca występ.
     Występ Kabaretowy Marcina Dańca odbędzie się w niedzielę 25 stycznia o godz. 17.30 w sali widowiskowo - sportowej w Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid.
     Bilety w cenie 55 złotych są do nabycia w kasie kina Światowid, rezerwacja 055 611-20-68 lub 055 611-20-76.
     Bilety należy wykupić w ciągu dwóch tygodni od dnia rezerwacji.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Jestem rencistą i humor mi nie przysługuje. Dla mnie już tylko spoglądanie w kierunku cmentarza, mam 440zł. renty i nie wiem na co wydać, na jedzenie, na leki a może właśnie na bilet. Występ p. Marcina może tak mnie rozbawi, że umrę ze śmiechu, szczęśliwy.
  • Daniec od dawna jedzie utartymi schematami, jego "nowe" programy to jedynie odkopanie i posklejanie starych. nie robi nic nowego ale na elbląski światowid to właśnie dobry poziom
  • jak za odgrzewane kotlety to troche slono kaze sobie placic. ..
Reklama