UWAGA!

Kwintet w Próchniku

2009-05-17
Aktualizowany 2009-05-28 21:55

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Dzielnicy Próchnik i Okolic zaprasza miłośników muzyki w piątek 29 maja o godz. 19 do zabytkowego kościoła w Próchniku, gdzie po mszy wieczornej odbędzie się Koncert Majowy w wykonaniu Kwintetu dętego „El-Brass”.

Kwintet wystąpi w składzie: Wojciech Haza (saksofon sopranowy), Michał Dreger (trąbka), Marek Łukaczyk (sakshorn tenorowy), Marek Wojciechowski (waltornia) i Grzegorz Dybała (tuba).
     Zespół ma na swym koncie udział w wielu festiwalach i konkursach muzyki kameralnej (m.in. w Bydgoszczy, Gdańsku, Świeradowie-Zdrój). Członkowie „El-Brass” to aktywni muzycy współpracujący z instytucjami kulturalnymi Warmii i Mazur oraz Pomorza.
     Po kilkunastu koncertach w różnych miastach Polski zespół zaprezentuje się rodzimym melomanom. W czterdziestominutowym koncercie usłyszą Państwo ciekawe aranżacje utworów muzyki kościelnej oraz rozrywkowej.
     Animatorami koncertu są ks. Tadeusz Mazur, wikariusz kościoła w Próchniku i Bogdan Frieske ze Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Dzielnicy Próchnik.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama