UWAGA!

Laury dla "Alter Ego"

Elbląg, Grupa teatralna "Alter Ego" bierze udział w wielu konkursach i przeglądach
Grupa teatralna "Alter Ego" bierze udział w wielu konkursach i przeglądach

Tegoroczne wakacje zapowiadają się bardzo interesująco dla młodych artystów z elbląskiego teatru "Alter Ego". Grupa właśnie wyruszyła na XIV Płośnickie Lato Teatralne, gdzie odbędzie się Ogólnopolski Przegląd Teatrów Niekłopotliwych. Potem weźmie udział w prezentacjach podczas festiwalu filmowego w Łebie oraz wystąpi podczas Targów Poznańskich.

Działająca przy elbląskiej scenie grupa "Alter Ego" zbiera plony swojej ubiegłorocznej działalności. Podczas licznych festiwali i przeglądów podopieczni Tomasza Walczaka zdobywali główne nagrody. Spodobali się jury i publiczności do tego stopnia, że zostali zaproszeni do udziału w wakacyjnych prezentacjach.
     - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza praca jest doceniana i z radością przyjęliśmy zaproszenia na letnie festiwale - mówi Tomasz Walczak, opiekun "Alter Ego". - Podczas ubiegłorocznego płośnickiego lata otrzymaliśmy główną nagrodę za spektakl "Widziałem koniec wieku". W tym roku zaprezentujemy trzy najnowsze produkcje: "Opowieść o człowieku spolegliwym", "Moje twarze Judasza" oraz "Godzinę człowieczej nicości".
     Grupa "Alter Ego" otrzymała także zaproszenie na organizowany przez warszawską fundację "Akademia Promocji" VII Międzynarodowy Festiwal Filmów Fabularnych w Łebie, który odbędzie się w połowie sierpnia. Młodzi artyści zaprezentują spektakl "Moje twarze Judasza" i wezmą udział w paradzie pirackiej.
     - Jest to dla nas duże wyróżnienie - cieszy się Tomasz Walczak. - To, co robimy podoba się ludziom, doceniają nas i chcą oglądać. A to dla artysty jest bardzo ważne.
     Grupa "Alter Ego" została także zaproszona przez holenderską korporację do udziału w imprezach towarzyszących Targom Poznańskim.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama