UWAGA!

Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej zaprasza

Elbląg, Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej zaprasza

Mamy już dosłownie ostatnie wolne miejsca w Letniej Szkole Edukacji Artystycznej dla młodzieży niepełnosprawnej - informuje Teresa Miłoszewska ze Światowida.

Dziewiąta edycja Letniej Szkoły odbywać się będzie od 21 do 28 lipca. Młodzież uczestniczyć będzie w warsztatach malarskich, ceramicznych, filmowych, fotograficznych, teatralnych, tanecznych, muzycznych, a także w zajęciach z grafiki czy witrażu. Adepci Letniej Szkoły historię i kulturę regionu poznawać będą w niekonwencjonalny sposób, bo podczas wyjazdów i wycieczek. Młodzież pracować będzie pod okiem najlepszych - artystów, pedagogów i terapeutów.
     Zajęcia odbywać się będą codziennie od godzin porannych w salach i pracowniach artystycznych w Światowidzie, ale także w plenerze. W działaniach realizowanych w ramach Letniej Szkoły uczestniczyć będą wolontariusze - uczniowie elbląskich szkół średnich i studenci. Szczegółowych informacji udziela Teresa Miłoszewska pod numerem telefonu 055 611 20 65.
     Organizatorami przedsięwzięcia są: Stowarzyszenie Kulturalne Viva Art i Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid.
     Projekt dofinansowany został przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Warmińsko - Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie, a także ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego.
Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama