[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mali recytatorzy

Elbląg, W konkursie wzięło udział 18 artystów, którzy najchętniej wybierali teksty Danuty Wawiłow, Jana Brzechwy, Juliana Tuwima czy Wandy Chotomskiej
W konkursie wzięło udział 18 artystów, którzy najchętniej wybierali teksty Danuty Wawiłow, Jana Brzechwy, Juliana Tuwima czy Wandy Chotomskiej (fot. AD)

Za nami pierwszy dzień XXVI Małego Konkursu Recytatorskiego. Dziś (6 marca) na scenie Młodzieżowego Domu Kultury swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowali uczniowie klas I-III z elbląskich szkół podstawowych.

W konkursie wzięło udział 18 artystów, którzy najchętniej wybierali teksty Danuty Wawiłow, Jana Brzechwy, Juliana Tuwima czy Wandy Chotomskiej.  Imprezę, tradycyjnie już, poprowadziła Nina Dziwniel-Stępka. W jury zasiedli aktorzy teatru elbląskiego: Teresa Suchodolska, Irena Adamiak oraz Marcin Tomasik.
      
       A oto dzisiejsi zwycięzcy:

       I miejsce – Kacper Dobrzeniecki SP nr 6
       II miejsce – Jakub Konert SP nr 6
       III miejsce Ola Dąbrowska – SP nr 15
       III miejsce – Hubert Urbański SP nr 14
       Nagroda publiczności – Kacper Dobrzeniecki – SP nr 6
      
       Wyróżnieni:
       Weronika Gładka SP nr 1
       Bartłomiej Brzeziński SP nr 18
       Krzysztof Turulski Zespół Szkół Pijarskich.
      
       Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody – maskotki, a laureaci dodatkowo nagrody książkowe. II część Małego Konkursu Recytatorskiego odbędzie się w sobotę 13 marca o godz. 11 w MDK. Tym razem do rywalizacji staną uczniowie klas IV-VI.
      
Marta Makowska, MDK w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama