UWAGA!

Materia zagra w Elblągu

 
Elbląg, Materia zagra w Elblągu
fot. nadesłana

Już w niedzielę, 17 stycznia u Sąsiadów odbędzie się koncert w ramach ogólnopolskiej trasy jednego z najpopularniejszych polskich zespołów metalowych, finalistów Must Be The Music, czyli Materii! 

Grali w Polsce przed Metalliką oraz na największych festiwalach muzycznych w naszym kraju a ostatnio także w Niemczech i Egipcie! Teraz czas na Elbląg!
       Materia wystąpi w Elblągu 17 stycznia w klubie u Sąsiadów. Zespół będzie supportowany przez formacje Indee Fixe oraz Death Denied. Bilety w cenie 15 i 20 zł.
       Materia promuje aktualnie swój najnowszy album „We Are Materia”. Zespół ma za sobą w 2015 roku bardzo udaną trasę u boku Decapitated oraz doskonale przyjęte występy m.in. na festiwalach Metal Blast w Egipcie o Wacken Opern Air w Niemczech.
       Materia zajęła drugie miejsce w jednej z ostatnich edycji Must Be The Music. Zespół ma na swoim koncie szereg sukcesów w całym kraju, zespół grał u boku takich sław, jak Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Dog Eat Dog, Hunter, Decapitated czy Frontside. Występowali na dużej scenie Przystanku Woodstock, na Festiwalu w Jarocinie, Sonisphere, otwierali Metalfest, gościli na scenach wielu festiwali w Polsce i zagranicą – ostatnio na Metal Blast 2015 w Egipcie.
       Materia powstała w 2007 roku w Szczecinku. Początkowo jako trio:  Michał "Mihu" Piesiak (wok., bas),  Tadek "TeDe" Piesiak (git., wok.) i  Kuba "Marcia' Marciniak (per.). W 2010 roku do zespołu dołącza wieloletni przyjaciel Adrian "Adi" Dubiński (git.). Bracia Piesiak w 2011 roku wystąpili w Szansie Na Sukces i zostali zaproszeni do Finału w Sali Kongresowej, gdzie wystąpili razem z Arturem Gadowskim. Muzyka Materii to ciężki, nowoczesny metal z progresywnymi ambicjami i licznymi odniesieniami do klasyki gatunku.
      
informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama