UWAGA!

Michał Szpak wystąpi w Elblągu

2017-09-27
07:00
 
Michał Szpak wystąpi w Elblągu

27 października w hali MOSiR przy ul.Grunwaldzkiej 135 o godz. 19.30 po raz pierwszy w Elblągu odbędzie się koncert Michała Szpaka. Bilety do nabycia: online kupbilet.pl, w Empiku, w hali MOSiR ul.Grunwaldzka 135 w Elblągu, w Studio Tańca Hipnotic ul.1 Maja 54 w Elblągu oraz w Braniewskim Centrum Kultury ul.Katedralna 9. Ilość miejsc ograniczona.

Michał Szpak – polski piosenkarz wykonujący muzykę z pogranicza popu i rocka. Zdobywca drugiego miejsca w programie talent show X-Factor w TVN. Laureat nagrody SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2015 roku. W 2015 wyraził chęć wzięcia udziału w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w maju 2016 roku. W grudniu opublikował teledysk do piosenki „Such Is Life”, która miała być jego eurowizyjną propozycją wysłaną do Telewizji Polskiej. Ostatecznie do selekcji została zgłoszona piosenka „Color of Your Life”, która zakwalifikowała się do stawki finałowej krajowych eliminacji eurowizyjnych. 5 marca 2016 roku wystąpił jako siódmy w kolejności w finale krajowych eliminacji, które ostatecznie wygrał po zdobyciu 35,89% poparcia telewidzów, zostając tym samym reprezentantem Polski w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w Sztokholmie.
       Przed występem w konkursie wziął udział w kilku koncertach promocyjnych: Eurovision in Concert w Amsterdamie, Israel Calling w Tel-Awiwie i London Eurovision Party w Londynie. Na początku maja przyjechał do Sztokholmu, gdzie rozpoczął próby kamerowe do eurowizyjnego występu. 12 maja wystąpił w drugim półfinale i z szóstego miejsca awansował do finału. Zajął w nim ósme miejsce po zdobyciu 229 punktów, w tym 7 punktów od jurorów (25. miejsce w głosowaniu jurorów) oraz 222 punkty od widzów (3. miejsce w głosowaniu widzów) ustanawiając tym samym trzeci najlepszy wynik w historii polskich startów w konkursie. Aktualnie jest jurorem programu The Voice of Poland.
       Organizatorem Koncertu jest Agencja Artystyczna Hipnotic, współorganizatorem MOSiR w Elblągu. Bilety do nabycia: online kupbilet.pl, w Empiku, w hali MOSiR ul.Grunwaldzka 135 w Elblągu, w Studio Tańca Hipnotic ul.1 Maja 54 w Elblągu oraz w Braniewskim Centrum Kultury ul.Katedralna 9.
      
                                                                                  ------ materiał płatny ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej