UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Międzynarodowe „Impresje"

 
Elbląg, Janów,
Janów, fot. Danuta Węgiel

Jezioro Drużno oraz Zespół Pałacowo-Parkowy w Janowie będą po raz kolejny inspiracją dla artystów uczestniczących w Międzynarodowym Plenerze Artystycznym „Impresje". Wezmą w nim udział artyści z Polski i zagranicy.

- Już po raz czwarty w jednym czasie i przestrzeni spotkają się twórcy znani i uznani, plastycy, fotograficy, poeci oraz młodzi adepci sztuki - mówi Teresa Miłoszewska, organizatorka pleneru. - Będą wśród nich również osoby niepełnosprawne, posiadające dorobek artystyczny. Tygodniowy plener, wspólne obcowanie i tworzenie, wieczory poetyckie, warsztaty prowadzone przez profesjonalistów, z pewnością zaowocują różnorodnością prac.
       Będzie je można obejrzeć na zakończenie pleneru w Janowie oraz w trakcie V Międzynarodowych Spotkań Artystycznych, w listopadzie w Galerii Nobilis CSE Światowid. Organizatorzy planują również wydanie publikacji poplenerowej.
       Jeszcze do końca lipca można przesłać zgłoszenie na plener. Można je przesyłać: pocztą na adres Centrum Spotkań Europejskich „Światowid", Pl. K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg (obowiązuje data stempla pocztowego); faxem pod numer +48 55 611 20 60; drogą elektroniczną na adres e-mailowy organizatora pleneru: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl.
       Plener rozpoczyna się 28 sierpnia i potrwa do 3 września. Organizatorem jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid", które uczestnikom zapewnia: noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, transport na trasie: Elbląg-Janów-Elbląg, materiały plastyczne i warsztatowe, wydanie publikacji poplenerowej i ekspozycję prac.
       Karta zgłoszeniowa i warunki uczestnictwa na stronie: www.swiatowid.elblag.pl
      
       Zrealizowano z udziałem środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
      
      
      

      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama