UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Międzynarodowe spotkania niepełnosprawnych

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Elblągu organizuje imprezę pn. Spotkania Artystyczne Osób Niepełnosprawnych Euroregionu Bałtyk "Razem w Euroregionie". Spotkania będą odbywać się w naszym mieście od 17 do 19 maja. Impreza ma charakter integracyjny.

Wojewódzki Ośrodek Kultury od lat organizuje imprezy adresowane do środowiska osób niepełnosprawnych. W większości działania te mają charakter integracyjny. Początkowo były to imprezy lokalne, które stopniowo rozszerzały się na szczebel wojewódzki, regionalny i ogólnopolski. W tym roku WOK podjął się organizacji przedsięwzięcia z udziałem osób niepełnosprawnych z krajów wchodzących w skład Euroregionu Bałtyk. Impreza pn. Spotkania Artystyczne Osób Niepełnosprawnych Euroregionu Bałtyk "Razem w Euroregionie" będzie odbywać się w Elblągu w dniach od 17 do 19 maja.
     W programie trzydniowych Spotkań znajdą się spektakle teatralne, koncerty muzyczne, prezentacje taneczne, wystawy plastyczne. Odbędzie się również konferencja, w której udział wezmą dziennikarze zagraniczni zajmujący się problematyką społeczną. Goście będą mieli okazję poznać walory turystyczno - krajobrazowe naszego miasta i regionu.
     W Spotkaniach udział wezmę osoby niepełnosprawne z Polski, Danii, Rosji i Litwy. W sumie impreza, która ma charakter integracyjny, zgromadzi ok. 200 uczestników.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama