UWAGA!

Międzynarodowe spotkania niepełnosprawnych

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Elblągu organizuje imprezę pn. Spotkania Artystyczne Osób Niepełnosprawnych Euroregionu Bałtyk "Razem w Euroregionie". Spotkania będą odbywać się w naszym mieście od 17 do 19 maja. Impreza ma charakter integracyjny.

Wojewódzki Ośrodek Kultury od lat organizuje imprezy adresowane do środowiska osób niepełnosprawnych. W większości działania te mają charakter integracyjny. Początkowo były to imprezy lokalne, które stopniowo rozszerzały się na szczebel wojewódzki, regionalny i ogólnopolski. W tym roku WOK podjął się organizacji przedsięwzięcia z udziałem osób niepełnosprawnych z krajów wchodzących w skład Euroregionu Bałtyk. Impreza pn. Spotkania Artystyczne Osób Niepełnosprawnych Euroregionu Bałtyk "Razem w Euroregionie" będzie odbywać się w Elblągu w dniach od 17 do 19 maja.
     W programie trzydniowych Spotkań znajdą się spektakle teatralne, koncerty muzyczne, prezentacje taneczne, wystawy plastyczne. Odbędzie się również konferencja, w której udział wezmą dziennikarze zagraniczni zajmujący się problematyką społeczną. Goście będą mieli okazję poznać walory turystyczno - krajobrazowe naszego miasta i regionu.
     W Spotkaniach udział wezmę osoby niepełnosprawne z Polski, Danii, Rosji i Litwy. W sumie impreza, która ma charakter integracyjny, zgromadzi ok. 200 uczestników.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama