UWAGA!

Miej oko na sztukę!

 
Elbląg, Miej oko na sztukę!
fot. nadesłana

Tkactwo jest tradycyjnym zajęciem, znanym już od tysięcy lat. Jednak przeplatanie barwnych włóczek może być również doskonałą zabawą edukacyjną dla dzieci. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na spotkanie, którego tematem przewodnim będzie tkanina artystyczna. Zajęcia skierowane są dla dzieci od 7 lat oraz dla młodzieży.

Tkać z powodzeniem mogą już dzieci, a im dziecko starsze tym bardziej precyzyjny i złożony będzie efekt. Podczas przewlekania włóczek, sznurków i materiałów uczestnicy trenują sprawność manualną palców, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową oraz zmysł dotyku.
       Tkanie wbrew pozorom nie jest nudne. Podczas pracy uczestnicy są pochłonięci doborem kolorów, tak by praca stanowiła harmonijną i barwną całość oraz oczekiwaniem na efekt finalny.
       Podczas zajęć dostępne będą włóczki, sznurki i materiały o różnych grubościach, kolorach i fakturach. Różnorodność materiałów gwarantuje ciekawy efekt końcowy. Jednak najcenniejszym efektem jest satysfakcja dziecka płynąca z wykonanej pracy. Spotkanie poprowadzi instruktor plastyki CSE „Światowid”.
       Zajęcia odbędą się w sobotę 18 lutego w pracowni plastycznej CSE „Światowid”, sala 46 (II piętro budynku) w godzinach od 10.00 do 12.00. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 5 zł od 1 osoby.
       Osoby zainteresowane prosimy o zapisy: e-mail paula.zaluska@swiatowid.elblag.pl lub tel. (55) 611 20 64.
      
      
Paula Załuska, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama