UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Miłosz dla młodzieży

Elbląg, Miłosz dla młodzieży

W związku z obchodami Roku Czesława Miłosza Biblioteka Elbląska im. C. Norwida zaprasza gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursach poświęconych poecie.

Dla młodzieży gimnazjalnej przygotowaliśmy konkurs "Miłosz niekonwencjonalnie", a dla młodzieży ponadgimnazjalnej turniej wiedzy pt. „Życie i twórczość Czesława Miłosza”. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 września. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminach konkursów na stronie internetowej.
      
       30 czerwca bieżącego roku minęło 100 lat od narodzin Czesława Miłosza. Z tego powodu ustanowiono rok 2011 - Rokiem Czesława Miłosza. Z tej okazji w całym kraju odbywają się liczne festiwale, konferencje naukowe, ukazują się nowe publikacje. Również Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida i Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich włączyły się w te obchody realizując projekt „Potyczki z Miłoszem”, w ramach którego odbyły się już: konkurs recytatorski poezji Czesława Miłosza skierowany do osób dorosłych, projekcja filmu „Dolina Issy” wg powieści Czesława Miłosza w reżyserii Tadeusza Konwickiego, otwarty wykład literaturoznawcy dotyczący twórczości Czesława Miłosza.
      
       Projekt „Potyczki z Miłoszem” realizowany jest przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama