UWAGA!

Mistrzowie słowa mają czas do końca lutego

Centrum kultury Światowid informuje wszystkich zainteresowanych udziałem w XII Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa „...Czy to jest kochanie?”, że termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do końca lutego.

- Otrzymaliśmy wiele telefonów z prośbą o przedłużenie terminu składania kart uczestników - mówi Aleksandra Bednarczuk, kierownik artystyczny Festiwalu. – Dlatego postanowiliśmy, że damy czas miłośnikom sztuki słowa do końca lutego. W związku z tym także informacje o zakwalifikowaniu podane zostaną w późniejszym terminie - 4 marca.
     Tematem przewodnim festiwalu jest miłość, jednak można wykorzystać w swoim repertuarze uczucia zbliżone do miłości lub zupełnie przeciwstawne, jak nienawiść.
     Organizatorzy przypominają, że warunkiem udziału w części konkursowej festiwalu jest przesłanie wypełnionej karty uczestnictwa, która dostępna jest na stronie www.swiatowid.elblag.pl. Ponadto należy przesłać teksty utworów i - w przypadku piosenki artystycznej, teatrów jednego aktora i małych form teatralnych - płytę CD lub DVD z nagranymi utworami.
      - Zachęcam do udziału w części konkursowej festiwalu - najlepszym wykonawcom zostaną przyznane nagrody pieniężne - dodaje Aleksandra Bednarczuk. - Pula nagród wynosi 25.000 zł.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama