UWAGA!

Mjazzga dla Agatki

 Elbląg, Mjazzga dla Agatki

W niedzielę, 27 lipca będzie wspaniała okazja, by za jednym zamachem nacieszyć uszy, zdobyć świetny gadżet i w tym samym czasie wesprzeć rodzinę Agaty Karaś, która potrzebuje pieniędzy na przeprowadzenie operacji chorego serca małej elblążanki. W klubie Mjazzga o godz. 19 odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego organizowana będzie zbiórka pieniędzy na ten cel.

W akcję włączyło się wielu wspaniałych ludzi, którzy po raz kolejny pokazują, że można na nich liczyć w potrzebie i do nikogo nie odwracają się plecami. Podczas koncertu posłuchać można będzie pełnego przekroju elbląskich muzyków. Na scenie pojawią się więc młody duet tworzący w klimatach reggae Sakin Ol, niezwykle aktywny elbląski DJ i raper działający również pod egidą Dobrej Bomby - Pejker oraz uczestnik programu X Factor i łamacz serc niewieścich zarazem Gracjan Kalandyk z gitarzystą Mieszkiem Rejmakiem. Za część rockową odpowiedzialni będą zwycięzcy jednej z pierwszych edycji festiwalu ERE Five of Green oraz elbląska supergrupa rockowa Bulgot  z
       gościnnym udziałem Bartka Krzywdy. Wszystko dopełni występ świetnego Tomka Steńczyka z jego doborowym zespołem.
       Podczas koncertów prowadzone będą licytacje bardzo atrakcyjnych gadżetów. Można będzie zdobyć świetne wielkoformatowe zdjęcia, obrazy, płyty czy pierwszy egzemplarz specjalnej mjazzgowej biżuterii.
       Wstęp na imprezę za tak zwany "wrzut do puszki". Liczymy na liczne i dobre uczestnictwo i tak zwany "gest". Impreza startuje w niedzielę 27 lipca o godz. 19 w klubie Mjazzga.
       Obecność obowiązkowa!
      
Wojtek Minkiewicz, Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama