UWAGA!

Mjazzga: tydzień na wysokich obrotach

 
Elbląg, Mjazzga: tydzień na wysokich obrotach

Nadchodzący tydzień obfituje w wydarzenia. W klubie muzycznym Mjazzga można będzie uczestniczyć w trzech koncertach - od amerykańskiego bluesa po żywiołowego rocka, oraz spotkać się z potrafiącymi rozśmieszyć każdego składem "W Trzech Osobach".

Rzadko kiedy tydzień bywa tak napięty. Tym razem jednak niemal każdy wielbiciel dobrej rozrywki będzie w stanie znaleźć dla siebie interesujące wydarzenie.
      
       18-11, środa - THE RECORD COMPANY - rozpoczynamy spotkaniem z amerykańską grupą bluesrockową. Jeszcze dwa lata temu chałupniczo nagrywali demówki, a dziś już dzielą estrady z BB Kingiem, Buddym Guy’em, The Wood Brothers i Robertem Randolphem. Ich unikalne brzmienie określono jako “owoc romansu Johna Lee Hookera z the Stooges”.
      
       19-11, czwartek - "W Trzech Osobach" - znani i lubiani "stand up-perzy" Kacper Ruciński, Wojciech Tremiszewski i Jakub Śliwiński niezawodnie rozśmieszają publiczność improwizując sytuacje codzienne - wiarygodne lub tak zwariowane, że aż niemożliwe.
      
       20-11, piątek - BABU KRÓL - przyjeżdżają z nową płytą "Kurosawosyny". Babu Król to wspólny projekt znanych postaci polskiej sceny alternatywnej – Bajzla i Budynia (znanych m. in. z projektów Pogodno i Bajzel). Ten pierwszy, to człowiek orkiestra – legenda tanecznych rytmów, hipnotycznego transu i poetyki Witkacego, znany nie tylko w Polsce. Budyń to wokalista, muzyk, performer, lider zespołu Pogodno. Znany z solowych poczynań, kolaboracji z teatrem i brawurowych występów na scenie.
      
       22-11, niedziela - KABANOS - Kabanos to ewenement polskiej sceny niezależnej, zespół taki sam jak żaden. Zyskali sobie tłumy zwolenników dzięki regularnie wydawanym własnym sumptem płytom i coraz większymi, organizowanymi samodzielnie, trasami koncertowymi. Rosnąca popularność zaprowadziła ich na Przystanek Woodstock, na którym wystąpili trzykrotnie. Koncert Kabanosa to część ich "Trasy Balonowej".
      
       Więcej info o wydarzeniach znaleźć można na stronie klubu  oraz na profilu fejsbukowym.
      

       Patronat medialny nad cyklem imprez w klubie Mjazzga objęła Elbląska Gazeta Internetowa PortEl.pl

      
Klub muzyczny Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama