UWAGA!

Młodzi elblążanie na Festiwalu Woodstock

 Elbląg, Młodzi elblążanie na  Festiwalu Woodstock

Już za kilka dni młodzież z całej Polski ruszy na Najpiękniejszy Festiwal Świata – XIX Przystanek Woodstock. Nie zabraknie tam także naszej lokalnej ekipy Elbląskiego Oddziału  Abstrakcyjnego, którzy razem z kuglarzami całego kraju zrealizują pokaz fireshow dla ponad półmilionowej publiczności. To będzie bez wątpienia największa publiczność przed jaką kiedykolwiek wystąpili młodzi artyści.

Przystanek Woodstock (1-3 sierpnia) jest wyjątkowym podziękowaniem dla wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten niezwykły festwial muzyczny przyciąga również wielu obcokrajowców, w większości z Niemiec, ale można też spotkać ludzi z całego świata. 
       Przypomnijmy iż w tegorocznym finale WOŚP, Oddziałowcy organizując m.in pokaz fireshow zebrali ponad 2 tysiące złotych. a już za kilka dni, znów wykażą się na imprezie Orkiestry.
       Wszystko za sprawą piątej edycji „Woodstocku Ognia”, czyli autorskiego projektu Szymona Kleina, członka EOA, a także dobrego ducha polskiej sceny kuglarskiej. Od pięciu lat na Woodstockowym wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych tworzona jest Wioska Kuglarska integrująca to artystyczne środowisko z całej Polski. Poza realizacją pokazu fireshow zaplanowane są także wspólne warsztaty.
       - Nasze działania dawno wpisały się w Festiwal i są oczekiwane przed Woodstockową publiczność, mamy wielu wiernych uczestników często powracających nad Kostrzyńskie pola i od lat wspierających projekt organizacyjnie - wyjaśnia Szymon Klein.
       Zapraszamy wszystkich na XIX Przystanek Woodstock! Do przodu Elbląg! Niech się dzieje!
       Więcej informacji tutaj. 
Katarzyna Smukowska, Elbląski Oddział Abstrakcyjny

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama