UWAGA!

Młodzi, Krzywda i kolędy

 
Elbląg, Zajęcia prowadzi Bartek Krzywda
Zajęcia prowadzi Bartek Krzywda (fot. nadesłana)

6 października o godz. 16 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 51 odbędzie się nabór dzieci i młodzieży do koncertu kolędowego, jaki zaplanowano w trakcie Elbląskich Spotkań Świątecznych.

Na piątkowe spotkanie zapraszamy muzykalne osoby wieku 6 - 18 lat (z przymrużeniem oka...), które śpiewają, grają lub zamierzają dopiero czegoś w tej materii się nauczyć. Przygotowania do koncertu będą polegać na stworzeniu zespołu wokalno-instrumentalnego, który pod kierownictwem Bartka Krzywdy wykona na grudniowym koncercie kolędy i piosenki świąteczne.
       Głównym kryterium uczestnictwa w tym przedsięwzięciu jest chęć i zaangażowanie, potem sumienność i pracowitość, a zaraz po nich predyspozycje muzyczne.
       Mile widziane są również osoby o innych umiejętnościach, np. pisania tekstów, rapowania, tańczenia, wymyślania strojów scenicznych lub fajnych historyjek... A jeżeli po prostu ktoś szuka swojej pasji i chciałby spróbować przygody ze sceną, to spotkanie jest również dla niego.
       Próby będą odbywać się co dwa tygodnie w środy i w czwartki w godzinach popołudniowych w MDK-u przy ul. Warszawskiej 51, który udostępnia sprzęt muzyczny, zaadaptowane dźwiękowo pomieszczenie oraz fachową pomoc swoich instruktorów. Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy wiekowe.
       Na spotkanie 6 października chętne osoby proszone są o przygotowanie co najmniej jednej dowolnej piosenki lub utworu instrumentalnego. Bez stresu. Nie będzie to żaden casting czy przesłuchanie, tylko możliwość do zorientowania się w predyspozycjach młodych artystów.
       Zajęcia są bezpłatne.
       Akcja odbywa się w ramach otwartych i spontanicznych zajęć muzycznych pt. „Młodzi i Krzywda”. Jej organizatorem jest Departament Promocji i Kultury przy Urzędzie Miasta w Elblągu, a partnerami są Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu oraz Spółdzielnia Socjalna „Idea”. Opiekunem artystycznym projektu jest Bartek Krzywda – muzyk, pianista i producent muzyczny.
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama