UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzi na Scenę (nie tylko tę Na Piętrze)

 
Elbląg, Młodzi na Scenę (nie tylko tę Na Piętrze)

Jeśli lubisz teatr, chcesz się rozwijać w tym kierunku i grać w spektaklu, to Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza Cię na zajęcia teatralne na Scenie Na Piętrze. Już w poniedziałek.

– Zapraszamy wszystkich chętnych – tych, którzy w teatr bawili się z nami w roku ubiegłym, jak i nowe osoby, które właśnie teraz uświadomiły sobie chęć zasmakowania magii, jaką ma w sobie scena i gra w spektaklu. Będziemy rozwijać talenty aktorskie i pracować nad warsztatem, ale naszym celem i zadaniem będzie stworzenie wspólnego przedstawienia – mówi Edyta Machul, instruktor teatralny „Światowida”.
       W „Światowidzie” pracują tu grupy StukaTO (uczniowie szkół podstawowych), Skrupcie się (gimnazjaliści) oraz Deja vu (licealiści). Nabór trwa.
       – Z najmłodszymi będziemy bawić się teatrem i powoli, krok po korku, wprowadzać w tajniki aktorstwa. Starszych czeka praca nad świadomością ciała, plastyką ruchu, głosem, praca nad sobą i z grupą. Pierwsze warsztaty będą szansą dołączenia do poszczególnych grup. Przyjdź, jeśli chcesz uruchomić swoje ciało, emocje i wyobraźnię – zaprasza Edyta Machul.
       Wymagania: wygodny, luźny strój i... dobry nastrój.
      
       Warsztaty dla uczniów szkół podstawowych odbędą się w poniedziałek 26 września w godz. 16-17, gimnazjaliści spotkają się w poniedziałek 26 września o godzinie 17.30, licealiści we wtorek 27 września o godzinie 17.
       Odpłatność – 30 zł miesięcznie.
       Spotkania odbywać się będą na Scenie Na Piętrze (II piętro) w CSE „Światowid”. Szczegółowych informacji udziela instruktor teatralny Edyta Machul, kontakt: edyta.machul@swiatowid.elblag.pl.
       Grupa teatralna Skrupcie się na Street Art. (fot. Arkadiusz Podhorodecki).
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama