UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzi zdolni

2013-06-18
Aktualizowany 2013-06-24 12:58
 
Elbląg, Młodzi zdolni
fot. nadesłana

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” po raz kolejny otworzy swoje przestrzenie, aby pokazywać młode talenty w dziedzinie sztuk plastycznych. Wernisaż wystawy uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym odbędzie się w najbliższy wtorek, 25 czerwca, o godz. 18.

Coroczny czerwcowy wernisaż jest okazją nie tylko do pokazania i podsumowania efektów pracy uczniów w mijającym roku szkolnym, ale także sygnalizuje kierunek w jakim być może młodzi artyści podążą w przyszłości. Dla wielu z nich jest to jedna z pierwszych możliwości zaprezentowania swoich zdolności szerszemu gronu odbiorców. Tym bardziej, że obok siebie zestawione zostaną prace doświadczonych trzecioklasistów oraz uczniów, którzy dopiero niedawno rozpoczęli naukę w Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym.
       Na wystawie zostaną zaprezentowane prace wykonane w różnorodnych technikach. Powstały w roku szkolnym 2012/2013 i stanowią dowód wszechstronnego artystycznego kształcenia. Reprezentowane będą: rysunek i malarstwo, rzeźba, podstawy projektowania i kompozycji, reklama wizualna, techniki graficzne, podstawy projektowania i filmu.
       – Oglądając prace, które składają się na trzon wystawy, można zaobserwować, że młodzi ludzie, w bardzo świadomy sposób, posługują się językiem plastycznym, poszukują rozwiązań formalnych oraz sposobów wyrażenia własnej osobowości – mówi Helena Wojciechowska, kurator wystawy i instruktor plastyki CSE „Światowid”
       Warto zwrócić uwagę na tę prezentację, bo może to być niepowtarzalna szansa obserwowania rodzących się talentów i indywidualności.
       - W tym roku szkolnym prace uczniów są szczególnie pomysłowe, kolorowe i bardzo twórcze – mówi Kinga Kosacz-Drozdek, nauczycielka w Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym.
      
       Wystawę, podsumowującą rok szkolny w Liceum Plastycznym, będzie można oglądać w Galerii Nobilis CSE „Światowid” do 7 sierpnia. Wstęp wolny.
      
Paulina Łuczak, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama