UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Modny czerwiec w Galerii EL

Elbląg, Modny czerwiec w Galerii EL

Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki oraz Galeria EL zaprasza wszystkich zainteresowanych modą i sztuką na kolejną odsłonę warsztatów Fashion Lab. Festiwal Fashion LAB otworzą dwudniowe warsztaty Fashion Video, które poprowadzi Michał Piotrowski.

Warsztaty odbędą się 2 i 3 czerwca od godz. 10 do 16. Uczestnicy będą mogli zapoznać się się z zagadnieniami operatorskimi, technikami montażowymi, obróbką kolorystyczną, postprodukcją z efektami. Postarają się wspólnie stworzyć krótkie video o modzie, a także zapoznają się ze specyfiką pracy na planie.
       Warsztaty skierowane są do wszystkich tych, którzy chcieliby nauczyć się podstaw pracy z kamerą, nie jest wymagane doświadczenie w tym zakresie. Koszt udziału w dwóch dniach warsztatowych: 60 zł. Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: marta@galeria-el.pl.
       Michał Piotrowski jest absolwentem Fotografii i Realizacji Obrazu Filmowego na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Jest laureatem wielu konkursów, m.in. Samsung Art Master, Biennale Sztuki Nowych Mediów – Wro, Impakt, Konfrontacje Fotograficzne, im. Edwarda Hartwiga, Mio Photo Award. Współpracował przy produkcjach fotograficznych i realizacjach teledysków. m.in. DonGuralesko, Peja, WSRH, Killaz Group. W ubiegłym roku w ramach Fashion Lab prowadził warsztaty fotografii mody.
       Kolejne odsłony projektu to wymiany ubrań oraz pokazy mody. Szczegóły wkrótce.
      
       Festiwal „Fashion Lab 2012” to projekt będący twórczą i nowatorską kontynuacją zrealizowanego przez Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki w roku 2011 projektu „Laboratorium Sztuki / Fashion Lab”. Druga edycja projektu zakłada realizację kompleksowej imprezy dotyczącej tematyki mody. W ramach projektu zaplanowano organizację:
       – swap party (wymiany ubrań), które odbywać się będą w wybranych miejscowościach na terenie powiatu (np. Elbląg, Młynary, Pasłęk, Tolkmicko)
       – serii edukacyjnych warsztatów artystycznych skupionych wokół tematu mody (m.in. warsztatów projektowania mody, rysunku żurnalowego, fotografii i wideo mody, stylizacji), prowadzonych przez profesjonalistów w tych dziedzinach
       – pokazów mody, przygotowanych przez uczestników warsztatów oraz uczennice Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym (pokaz w elbląskiej Galerii EL oraz pokaz plenerowy w Gronowie Górnym).
       Pokazy otwarte i wymiany ubrań zrealizowane w ramach zadania skierowane będą do wszystkich mieszkańców powiatu. Seria warsztatów związanych z modą skierowana jest do młodzieży licealnej.
      
       Projekt „Festiwal Fashion Lab 2012” dofinansowany został ze środków Starostwa Powiatowego w Elblągu. Jest wspólnym projektem Stowarzyszenia Laboratorium Sztuki, Centrum Sztuki Galeria EL oraz Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym.
      
Beata Branicka, Centrum Sztuki Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama